Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/165)
 NáhledTiskNahoru
2021/2022 - Mistrovství Karlovarska - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 165 | Turnajů: 685

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
4.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov6303623321 000
9.Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary630363918 700
43.Nehasilová Diana CZE002930CAC Star-Arena Chodov61776 150
2.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov5303515827 000
8.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb530357618 800
10.Esková Miroslava CZE060233DOggy a Škodíci Ostrov5303510917 200
13.Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov519242414 950
24.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov514191911 900
36.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb5611119 900
1.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice4303410831 900
3.Polomová Veronika CZE037440CBobři Dasnice430345422 100
5.Redlová Martina CZE000535AVeselý Obušky Cheb430346820 000
14.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary412161614 900
26.Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice424282811 400
27.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary49131311 250
28.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary413171711 150
45.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary4711116 050
46.Ledvinová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary4446 000
6.Novotná Žaneta 1976CZE052058CDC BarBar Sokolov330337919 900
7.Hlavová Stanislava CZE061429Sokolov330334818 900
11.Benediktová Tatiana WRD071418DDC Žíla Chodov230328715 900
18.Ježková Iveta CZE064371BDC Alex Sokolov230327814 200
19.Kounovská Veronika CZE064038Dcz Kahan Vintířov230323613 700
44.Jírová Kateřina CZE054899DC Republica Bar Karlovy Vary21012126 100
47.Klepsa Lucie CZE069080Krásno21517175 950
53.Stratilová Magdalena CZE002953Karlovy Vary 25773 850
73.Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov24662 200
20.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov130317613 500
52.Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role11112124 050
58.Tylová Barbora CZE040198Sokolov1910103 450
90.Ivanova Petra CZE068089DHobiti Krásno11221 150
93.Jirsová Petra CZE070805Karlovy Vary1111 100
102.Fialová Tereza CZE048439Cheb111900
130.Tlustá Kateřina CZE018282CDC Kings Tachov111500
130.Šilhavá Veronika CZE013991Sokolov 111500
130.Brtníková Marie CZE068300CVelká Hleďsebe111500
12.Prokopová Jaroslava CZE054983DDC Švihaci Jáchymov30304215 800
14.Klinerová Martina CZE061492Rotava30305514 900
16.Vetenglová Martina CZE068214CNikola Kraslice30307414 800
16.Hrbková Míša CZE063510CVeselý Obušky Cheb30304114 800
21.Prajková Sabina CZE068481BNikola Kraslice30308113 200
22.Srnková Jana CZE064562DDC Rychloslepi Cheb30303512 900
23.Strolená Lenka CZE070359Sokolov30303212 500
25.Doleželová Monika CZE067615DDC Žíla Chodov30303611 800
29.Hanáková Adéla CZE068941Karlovy Vary30305411 000
29.Švecová Miroslava CZE008346DFedor Sokolov30303811 000
31.Mäsár Bílská Nikola CZE070299CDC Republica Bar Karlovy Vary30304310 900
32.Sieglová Lucie CZE070296DLvi Karlovy Vary30304010 600
32.Bílská Denisa CZE024823DDC Republica Bar Karlovy Vary30303510 600
34.Převrátilová Marie CZE068047Ostrov30303610 500
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 26.3.2023 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 26.3.2023 20:48:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement