Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/128)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Karlovarska 2021/2022 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 128 | Turnajů: 469

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov430346429 100
2.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov3303310223 200
3.Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov4303416618 400
3.Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice330333418 400
5.Henková Martina CZE045170DGarážníci Cheb330335216 700
6.Novotná Žaneta 1976CZE052058DDC Alex Sokolov130314816 300
7.Redlová Martina CZE000535AVeselý Obušky Cheb230324615 700
8.Esková Miroslava CZE060233Oggy a Škodíci Ostrov330336615 200
9.Hlavová Stanislava CZE061429DSokolov230323414 800
10.Ježková Iveta CZE064371CDC Alex Sokolov230326613 800
11.Hrbková Míša CZE063510BVeselý Obušky Cheb30303113 400
12.Klinerová Martina CZE061492Rotava30303913 300
13.Vetenglová Martina CZE068214DNikola Kraslice30304513 200
14.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov130315212 400
14.Pumrová Michaela CZE036272CDC Žíla Chodov416202012 400
16.Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary47111112 050
17.Prajková Sabina CZE068481Kraslice30305412 000
18.Doleželová Monika CZE067615DDC Paštiky St.Chodovská30303211 500
19.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov414181810 800
20.Prokopová Jaroslava CZE054983DDC Švihaci Jáchymov25252510 650
21.Švecová Miroslava CZE008346DFedor Sokolov30303310 500
22.Kounovská Veronika CZE064038Ccz Kahan Vintířov222242410 400
23.Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary416202010 200
24.Petrželková Marta CZE008695Chodov (Sokolov) 2929298 950
25.Strolená Lenka CZE070359Sokolov2323238 750
26.Hanáková Adéla CZE068941Karlovy Vary2727278 550
27.Rohmová Jitka CZE028414CBobři Dasnice41620208 300
28.Převrátilová Marie CZE068047Ostrov2525258 250
29.Bílská Denisa CZE024823Mírová 2424248 200
30.Bílská Niikola CZE070299CDC Republica Bar Karlovy Vary2626268 000
31.Srnková Jana CZE064562DŠK Správná trefa z.s.1616167 000
32.Bílská Klára CZE069498CDC Republica Bar Karlovy Vary2323236 850
33.Čeporanová Marie CZE067508DŠK Správná trefa z.s.1919196 450
34.Svojšová Anička CZE066388Kraslice2121216 150
35.Jírová Kateřina CZE054899BBřezová u KV21012126 100
36.Chalupová Petra CZE033692DDC Texas Cheb33664 950
37.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary24664 900
38.Štrbová Nikola CZE054478DFedor Sokolov1313134 850
39.Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov41554 750
40.Benediktová Tatiana WRD071418Sokolov1212124 400
41.Ledvinová Jiřina CZE025806BPrůšvih Karlovy Vary3334 300
42.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary24664 200
43.Klepsa Lucie CZE069080Krásno11011114 000
44.Domáčková Karolína CZE054453D(Unkulunkulukazi Originál Vintířov)42663 800
45.Vacková Veronika CZE068891Sokolov 11111113 550
46.Tylová Barbora CZE040198Sokolov1910103 450
47.Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role1910103 350
48.Sieglová Lucie CZE070296K.Vary1212123 300
49.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha9993 150
50.Šoltésová Zdenka CZE0712757772 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 23.5.2022 03:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 23.5.2022 03:44:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement