Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/453)
 NáhledTiskNahoru
BDC Karlovarský kraj (30)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 453 | Turnajů: 214

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiala Miroslav CZE062353BOggy a Škodíci Ostrov25557578 410
2.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov24446477 490
3.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov5656566 980
4.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov14445465 970
5.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov24446465 930
6.Hanák Patrik 1987CZE061501DPrůšvih Karlovy Vary24951515 760
7.Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov24850505 310
8.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov24143445 120
9.Imrich Martin CZE066541Fedor Sokolov23335354 960
10.Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov23840404 930
11.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov23234344 820
12.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov23335354 630
13.Tunkiv Štepan CZE050379APrůšvih Karlovy Vary22830304 310
14.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov12930304 200
15.Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov22527274 120
16.Machunka Milan CZE015711DDC Gardner Loket13435353 980
17.Redlová Martina CZE000535BVeselý Obušky Cheb22931313 880
18.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov22123233 580
19.Štěpánek Zdeněk CZE047180ADružba Domino Ostrov2626263 490
20.Konečný Luděk CZE019616Chodov (Sokolov) 12728283 340
21.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov21921213 330
22.Redl Vlastimil CZE003722BVeselý Obušky Cheb2929293 320
23.Semera Jiří CZE061790DVendetta Nová Role22527273 240
24.Petřík Josef 1982CZE066634DC Žíla Chodov22628283 130
25.Gamrot Petr CZE054656BVeselý Obušky Cheb2424242 970
26.David Pavel CZE058215DDC Hvězda Sokolov2626262 920
26.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice21921212 920
26.Esková Miroslava CZE060233Abertamy12728292 920
29.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov2525252 870
29.Loučim René CZE038671BOggy a Škodíci Ostrov2020202 870
31.Šimůnek Milan CZE032907ADC Žíla Chodov21921212 820
32.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov21820202 810
33.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov21618182 750
34.Prokopová Jaroslava CZE054983DDC Švihaci Jáchymov2323232 730
35.Doležal Ladislav CZE063691BDC Žíla Chodov2121212 700
36.Janeček Lubomír CZE048792DDC Švihaci Jáchymov2323232 660
37.Vondráček Zbyněk CZE042182CŠK Drahomíra K.Vary2020202 640
38.Maidl Hynek CZE065598DŠK Správná trefa z.s.2323232 590
39.Horvát Martin CZE062593DDC Alex Sokolov2222222 510
40.Hochmann František CZE039717BOggy a Škodíci Ostrov21618182 470
41.Eliáš Jan CZE060306BDC Žíla Chodov21820202 440
42.Trubač Ladislav CZE063754DSea Bowling Medáci Karlovy Vary21618182 400
43.Hlavová Stanislava CZE061429CŠabalci Dasnice21921212 370
44.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice1515152 340
45.Timko Jiří CZE063465Acz Kahan Vintířov11617172 330
46.Pospíšil Jiří CZE051759DDC Švihaci Jáchymov1919192 300
47.Kounovský Michal CZE058052AAC Star-Arena Chodov1717172 260
48.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice11415152 210
49.Laskovský Pavel CZE066572Veselý Obušky Cheb2020202 200
49.Pravda Vladimír CZE061796DVendetta Nová Role21719192 200
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 14:19:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement