Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Karlovarský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/363)
 NáhledTiskNahoru
BDC Karlovarský kraj (33)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 363 | Turnajů: 120

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiala Miroslav CZE062353AOggy a Škodíci Ostrov3737375 660
2.Laskovský Pavel CZE066572CVeselý Obušky Cheb3535354 230
3.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov2929293 980
4.Gibiec Karel CZE063589BDC Žíla Chodov2828283 890
5.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov2626263 470
6.Štěpánek Zdeněk CZE047180BDC Švihaci Jáchymov2424243 390
7.Tunkiv Štěpán CZE050379BPrůšvih Karlovy Vary2222223 380
8.Machunka Milan CZE015711DDC Gardner Loket2828283 310
9.Dvorská Klára CZE039296BDC Žíla Chodov2929293 250
10.Steidl František CZE053355ADC Žíla Chodov2222223 110
11.Esková Miroslava CZE060233Oggy a Škodíci Ostrov2929293 070
12.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov2525253 060
13.Hanák Patrik 1987CZE061501CBobři Dasnice2828282 990
14.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov1818182 940
15.Fiala Petr 1993CZE070803Sokolov2121212 860
16.Počta Tomáš CZE039745BPizza Pub Karlovy Vary2121212 760
17.Trnka Jiří 1982CZE032649ANikola Kraslice2020202 720
18.Hanák Patrik 2010CZE068268Sokolov2525252 680
19.Altšmíd Petr CZE065801CBobři Dasnice2121212 570
20.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov2121212 550
21.Rustler Tomáš CZE070716Cheb1717172 390
22.Loučim René CZE038671BOggy a Škodíci Ostrov1616162 370
23.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov1212122 060
24.Horská Lenka CZE015519AKroměříž1414141 990
25.Zelenka Michal CZE039807BOggy a Škodíci Ostrov1515151 970
26.Benedikt Milan CZE071338Sokolov1616161 920
27.Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice1515151 750
28.Benediktová Tatiana WRD071418Sokolov1616161 720
29.Eis Jakub CZE069971Ostrov1414141 700
30.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov1010101 670
31.Šebková Klára CZE063397DU Holanky Jáchymov1515151 660
31.Kiss Petr CZE056293ADC Žíla Chodov1111111 660
33.Prokopová Jaroslava CZE054983DDC Švihaci Jáchymov1414141 650
33.Fiala Michal CZE067522Sokolov1313131 650
35.Sieglová Lucie CZE070296K.Vary1515151 610
36.Bartoš Ladislav CZE046136AFedor Sokolov1313131 570
37.Janeček Lubomír CZE048792DDC Švihaci Jáchymov1313131 550
38.Urban Ladislav CZE072271Ostrov1313131 530
39.Fiala Jiří CZE069854Sokolov1313131 510
40.Fojtík Václav CZE060307BDC Žíla Chodov1111111 500
41.Spruzsanský Tomáš CZE008245BOggy a Škodíci Ostrov1111111 470
42.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov1111111 430
42.Hruška Tomáš CZE056620BDC Švihaci Jáchymov1212121 430
42.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary9991 430
45.David Pavel CZE058215CDC Hvězda Sokolov1313131 420
46.Novotný Jiří CZE058296DDC Albi Jáchymov1212121 390
47.Ševčík Leoš CZE007889AJP Čechie Dalovice9991 350
47.Petrželka Miloš CZE000697BDC Žíla Chodov1212121 350
49.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice9991 300
50.Kostka Martin CZE048562DDC Albi Jáchymov1010101 290
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.7.2022 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.7.2022 01:48:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement