Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fedorheads A Sokolov | 18 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 240 | : | 84 | 521 | : | 239 | 54 |
2. | Žíla Chodov B | 18 | 13 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 199 | : | 127 | 458 | : | 341 | 42 |
3. | Paštiky Stará Chodovská A | 18 | 7 | 3 | 0 | 1 | 7 | 0 | 165 | : | 163 | 398 | : | 388 | 28 |
4. | Žíla Chodov C | 18 | 9 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 153 | : | 172 | 378 | : | 422 | 28 |
5. | DC Alex Sokolov | 18 | 9 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 168 | : | 157 | 414 | : | 392 | 28 |
6. | Úlet Spirála Pšov | 18 | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 159 | : | 165 | 393 | : | 403 | 27 |
7. | Kolečko Škodíci A Ostrov | 18 | 7 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | 154 | : | 172 | 385 | : | 418 | 25 |
8. | Drahomíra Karlovy Vary | 18 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 0 | 148 | : | 180 | 376 | : | 427 | 18 |
9. | DT R.U.M. Marianské Lázně | 18 | 5 | 0 | 0 | 1 | 11 | 1 | 122 | : | 203 | 311 | : | 461 | 15 |
10. | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | 18 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 120 | : | 205 | 325 | : | 468 | 4 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Gibiec Karel | Žíla Chodov B | 97,2 | 94,12 | 72 | 68 | 64 | 85,16 | 155 | 132 |
2. | Imrich Martin | Fedorheads A Sokolov | 94,0 | 94,12 | 68 | 68 | 64 | 83,44 | 157 | 131 |
3. | Trbušek Jan | Fedorheads A Sokolov | 78,0 | 82,81 | 68 | 64 | 53 | 73,15 | 149 | 109 |
4. | Šimůnek Milan | Žíla Chodov B | 72,2 | 75,00 | 72 | 64 | 48 | 67,31 | 156 | 105 |
5. | Ježek Michal | Paštiky Stará Chodovská A | 70,9 | 70,18 | 72 | 57 | 40 | 64,93 | 134 | 87 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
So | 22.4.2023 | 15:30 | 14. | DT R.U.M. Marianské Lázně | 6 | : | 12 | Úlet Spirála Pšov | ||
Kňourek Vít | 19 | : | 28 | Kray Michal | ||||||
So | 29.4.2023 | 13:30 | 18. | Žíla Chodov C | 14 | : | 4 | Drahomíra Karlovy Vary | ||
Urys František | 29 | : | 16 | Löffler Karel | ||||||
So | 29.4.2023 | 14:00 | 18. | Kolečko Škodíci A Ostrov | 11 | : | 7 | Paštiky Stará Chodovská A | ||
Mrenica Jan | 25 | : | 19 | Ježek Michal | ||||||
So | 29.4.2023 | 14:00 | 18. | Úlet Spirála Pšov | 12 | : | 6 | DC Lázeňské Hroty Mariánské Lázně | ||
Suk Milan | 28 | : | 17 | Boško Jan | ||||||
Ne | 30.4.2023 | 13:30 | 18. | Žíla Chodov B | 7 | : | 11 | Fedorheads A Sokolov | ||
Šimůnek Milan | 17 | : | 28 | Trbušek Jan | ||||||
Ne | 30.4.2023 | 15:30 | 18. | DT R.U.M. Marianské Lázně | 8 | : | 10 | DC Alex Sokolov | ||
Heřman Zbyněk | 20 | : | 26 | Ježková Iveta |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |