Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
1. A LIGA UŠO Karlovarsko
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Kolečko Škodíci B Ostrov550000062:28135:8415
2.Panteři Maršovy Chody540001059:31132:8212
3.Žíla Chodov B540001059:31130:8012
4.Gepardi Březová B540001055:35119:9612
5.Ho-Wada Aš530002045:45111:1019
6.Drahomíra Karlovy Vary521002042:49103:1188
7.Žíla Chodov C520003042:48111:1116
8.Racek B52 B Karlovy Vary520003041:4998:1146
9.Družba Domino Ostrov510013036:5591:1274
10.DT R.U.M. Marianské Lázně410003034:3888:973
11.Drápalíci s.r.o. Planá500005029:6185:1370
12.J.P.M. Ryvalové Cheb400004019:5359:1150
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Krejčí PavelPanteři Maršovy Chody100,393,3320151490,633229
2.Dutka JanKolečko Škodíci B Ostrov77,581,2520161370,004028
3.Jíra LadislavGepardi Březová B76,780,0020201667,354933
4.Fiala MiroslavKolečko Škodíci B Ostrov72,175,0020201565,964731
5.Urys JanŽíla Chodov C69,575,0020161271,793928
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
So12.12.202013:005.J.P.M. Ryvalové Cheb6:12Žíla Chodov B  Živě »
Sedlák Vladimír15:25Šimůnek Milan
So12.12.202014:005.Žíla Chodov C11:7Drápalíci s.r.o. Planá  Živě »
Urys František26:16Krupička Miroslav
So12.12.202015:005.Panteři Maršovy Chody13:5Racek B52 B Karlovy Vary  Živě »
Oktabec Petr28:14Šťastný Martin
So12.12.202017:005.Družba Domino Ostrov9:10Drahomíra Karlovy Vary  Živě »
Podzimková Michaela21:24Lichnovský Tomáš
So12.12.202017:005.Ho-Wada Aš10:8Gepardi Březová B  Živě »
Marčuk Michal26:18Vítek Bohuslav
So12.12.202017:005.Kolečko Škodíci B Ostrov13:5DT R.U.M. Marianské Lázně  Živě »
Hochmann František29:18Kopecký Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
Ne11.10.202015:304.DT R.U.M. Marianské LázněJ.P.M. Ryvalové Cheb Živě»
So16.1.202113:006.Gepardi Březová BJ.P.M. Ryvalové Cheb Živě»
So16.1.202114:006.Žíla Chodov CDružba Domino Ostrov Živě»
Ne17.1.202114:006.Žíla Chodov BKolečko Škodíci B Ostrov Živě»
Ne17.1.202114:006.Drápalíci s.r.o. PlanáRacek B52 B Karlovy Vary Živě»
Ne17.1.202115:306.DT R.U.M. Marianské LázněPanteři Maršovy Chody Živě»
Ne17.1.202116:006.Drahomíra Karlovy VaryHo-Wada Aš Živě»
So23.1.202113:007.J.P.M. Ryvalové ChebDrahomíra Karlovy Vary Živě»
So23.1.202115:007.Panteři Maršovy ChodyŽíla Chodov B Živě»
So23.1.202115:007.Racek B52 B Karlovy VaryDT R.U.M. Marianské Lázně Živě»
So23.1.202117:007.Družba Domino OstrovDrápalíci s.r.o. Planá Živě»
So23.1.202117:007.Ho-Wada AšŽíla Chodov C Živě»
So23.1.202117:007.Kolečko Škodíci B OstrovGepardi Březová B Živě»
So30.1.202113:008.Gepardi Březová BPanteři Maršovy Chody Živě»
So30.1.202114:008.Žíla Chodov CJ.P.M. Ryvalové Cheb Živě»
So30.1.202117:008.Družba Domino OstrovHo-Wada Aš Živě»
Ne31.1.202114:008.Žíla Chodov BRacek B52 B Karlovy Vary Živě»
Ne31.1.202114:008.Drápalíci s.r.o. PlanáDT R.U.M. Marianské Lázně Živě»
Ne31.1.202116:008.Drahomíra Karlovy VaryKolečko Škodíci B Ostrov Živě»
So6.2.202113:009.J.P.M. Ryvalové ChebDružba Domino Ostrov Živě»
So6.2.202115:009.Panteři Maršovy ChodyDrahomíra Karlovy Vary Živě»
So6.2.202115:009.Racek B52 B Karlovy VaryGepardi Březová B Živě»
So6.2.202117:009.Ho-Wada AšDrápalíci s.r.o. Planá Živě»
So6.2.202117:009.Kolečko Škodíci B OstrovŽíla Chodov C Živě»
Ne7.2.202115:309.DT R.U.M. Marianské LázněŽíla Chodov B Živě»
So13.2.202113:0010.Gepardi Březová BDT R.U.M. Marianské Lázně Živě»
So13.2.202114:0010.Žíla Chodov CPanteři Maršovy Chody Živě»
So13.2.202117:0010.Družba Domino OstrovKolečko Škodíci B Ostrov Živě»
So13.2.202117:0010.Ho-Wada AšJ.P.M. Ryvalové Cheb Živě»
Ne14.2.202114:0010.Drápalíci s.r.o. PlanáŽíla Chodov B Živě»
Ne14.2.202116:0010.Drahomíra Karlovy VaryRacek B52 B Karlovy Vary Živě»
So20.2.202113:0011.J.P.M. Ryvalové ChebDrápalíci s.r.o. Planá Živě»
So20.2.202115:0011.Panteři Maršovy ChodyDružba Domino Ostrov Živě»
So20.2.202115:0011.Racek B52 B Karlovy VaryŽíla Chodov C Živě»
So20.2.202117:0011.Kolečko Škodíci B OstrovHo-Wada Aš Živě»
Ne21.2.202114:0011.Žíla Chodov BGepardi Březová B Živě»
Ne21.2.202115:3011.DT R.U.M. Marianské LázněDrahomíra Karlovy Vary Živě»
So27.2.202115:0012.Racek B52 B Karlovy VaryDružba Domino Ostrov Živě»
So27.2.202115:0012.Panteři Maršovy ChodyHo-Wada Aš Živě»
So27.2.202117:0012.Kolečko Škodíci B OstrovJ.P.M. Ryvalové Cheb Živě»
Ne28.2.202114:0012.Drápalíci s.r.o. PlanáGepardi Březová B Živě»
Ne28.2.202114:0012.Žíla Chodov BDrahomíra Karlovy Vary Živě»
Ne28.2.202115:3012.DT R.U.M. Marianské LázněŽíla Chodov C Živě»
So6.3.202113:0013.J.P.M. Ryvalové ChebPanteři Maršovy Chody Živě»
So6.3.202114:0013.Žíla Chodov CŽíla Chodov B Živě»
So6.3.202117:0013.Ho-Wada AšRacek B52 B Karlovy Vary Živě»
So6.3.202117:0013.Družba Domino OstrovDT R.U.M. Marianské Lázně Živě»
So6.3.202117:0013.Kolečko Škodíci B OstrovDrápalíci s.r.o. Planá Živě»
Ne7.3.202116:0013.Drahomíra Karlovy VaryGepardi Březová B Živě»
So13.3.202113:0014.Gepardi Březová BŽíla Chodov C Živě»
So13.3.202115:0014.Racek B52 B Karlovy VaryJ.P.M. Ryvalové Cheb Živě»
So13.3.202115:0014.Panteři Maršovy ChodyKolečko Škodíci B Ostrov Živě»
Ne14.3.202114:0014.Drápalíci s.r.o. PlanáDrahomíra Karlovy Vary Živě»
Ne14.3.202114:0014.Žíla Chodov BDružba Domino Ostrov Živě»
Ne14.3.202115:3014.DT R.U.M. Marianské LázněHo-Wada Aš Živě»
So20.3.202113:0015.J.P.M. Ryvalové ChebDT R.U.M. Marianské Lázně Živě»
So20.3.202114:0015.Žíla Chodov CDrahomíra Karlovy Vary Živě»
So20.3.202115:0015.Panteři Maršovy ChodyDrápalíci s.r.o. Planá Živě»
So20.3.202117:0015.Družba Domino OstrovGepardi Březová B Živě»
So20.3.202117:0015.Kolečko Škodíci B OstrovRacek B52 B Karlovy Vary Živě»
So20.3.202117:0015.Ho-Wada AšŽíla Chodov B Živě»
So27.3.202113:0016.Gepardi Březová BHo-Wada Aš Živě»
So27.3.202115:0016.Racek B52 B Karlovy VaryPanteři Maršovy Chody Živě»
Ne28.3.202114:0016.Drápalíci s.r.o. PlanáŽíla Chodov C Živě»
Ne28.3.202114:0016.Žíla Chodov BJ.P.M. Ryvalové Cheb Živě»
Ne28.3.202115:3016.DT R.U.M. Marianské LázněKolečko Škodíci B Ostrov Živě»
Ne28.3.202116:0016.Drahomíra Karlovy VaryDružba Domino Ostrov Živě»
So3.4.202113:0017.J.P.M. Ryvalové ChebGepardi Březová B Živě»
So3.4.202115:0017.Panteři Maršovy ChodyDT R.U.M. Marianské Lázně Živě»
So3.4.202115:0017.Racek B52 B Karlovy VaryDrápalíci s.r.o. Planá Živě»
So3.4.202117:0017.Ho-Wada AšDrahomíra Karlovy Vary Živě»
So3.4.202117:0017.Družba Domino OstrovŽíla Chodov C Živě»
So3.4.202117:0017.Kolečko Škodíci B OstrovŽíla Chodov B Živě»
So10.4.202113:0018.Gepardi Březová BKolečko Škodíci B Ostrov Živě»
So10.4.202114:0018.Žíla Chodov CHo-Wada Aš Živě»
Ne11.4.202114:0018.Drápalíci s.r.o. PlanáDružba Domino Ostrov Živě»
Ne11.4.202114:0018.Žíla Chodov BPanteři Maršovy Chody Živě»
Ne11.4.202115:3018.DT R.U.M. Marianské LázněRacek B52 B Karlovy Vary Živě»
Ne11.4.202116:0018.Drahomíra Karlovy VaryJ.P.M. Ryvalové Cheb Živě»
So24.4.202113:0019.J.P.M. Ryvalové ChebŽíla Chodov C Živě»
So24.4.202115:0019.Panteři Maršovy ChodyGepardi Březová B Živě»
So24.4.202115:0019.Racek B52 B Karlovy VaryŽíla Chodov B Živě»
So24.4.202117:0019.Kolečko Škodíci B OstrovDrahomíra Karlovy Vary Živě»
So24.4.202117:0019.Ho-Wada AšDružba Domino Ostrov Živě»
Ne25.4.202115:3019.DT R.U.M. Marianské LázněDrápalíci s.r.o. Planá Živě»
So1.5.202113:0020.Gepardi Březová BRacek B52 B Karlovy Vary Živě»
So1.5.202114:0020.Žíla Chodov CKolečko Škodíci B Ostrov Živě»
So1.5.202117:0020.Družba Domino OstrovJ.P.M. Ryvalové Cheb Živě»
Ne2.5.202114:0020.Žíla Chodov BDT R.U.M. Marianské Lázně Živě»
Ne2.5.202114:0420.Drápalíci s.r.o. PlanáHo-Wada Aš Živě»
Ne2.5.202116:0020.Drahomíra Karlovy VaryPanteři Maršovy Chody Živě»
So8.5.202113:0021.J.P.M. Ryvalové ChebHo-Wada Aš Živě»
So8.5.202115:0021.Racek B52 B Karlovy VaryDrahomíra Karlovy Vary Živě»
So8.5.202115:0021.Panteři Maršovy ChodyŽíla Chodov C Živě»
So8.5.202117:0021.Kolečko Škodíci B OstrovDružba Domino Ostrov Živě»
Ne9.5.202114:0021.Žíla Chodov BDrápalíci s.r.o. Planá Živě»
Ne9.5.202115:3021.DT R.U.M. Marianské LázněGepardi Březová B Živě»
So15.5.202113:0022.Gepardi Březová BŽíla Chodov B Živě»
So15.5.202114:0022.Žíla Chodov CRacek B52 B Karlovy Vary Živě»
So15.5.202117:0022.Ho-Wada AšKolečko Škodíci B Ostrov Živě»
So15.5.202117:0022.Družba Domino OstrovPanteři Maršovy Chody Živě»
Ne16.5.202114:0022.Drápalíci s.r.o. PlanáJ.P.M. Ryvalové Cheb Živě»
Ne16.5.202116:0022.Drahomíra Karlovy VaryDT R.U.M. Marianské Lázně Živě»
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 31.7.2021 02:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 31.7.2021 02:46:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement