Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
EXTRALIGA UŠO Karlovarsko
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.AC Star- Arena Chodov B541000066:25143:7314
2.Žíla Chodov A540010069:22152:6513
3.Nikola A Kraslice540010052:39122:9713
4.JP Čechie Dalovice530002047:43115:1069
5.Gepardi Březová A420002042:3096:856
6.Fedorheads A Sokolov520003036:5492:1286
7.Hradní páni Loket A511003040:51109:1235
8.Vokurky XXL M.Lázně510004029:6181:1363
9.Boční vítr Lomnice501004031:6087:1362
10.Bacardi A K. Vary400013023:5067:1151
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Grillo MilanAC Star- Arena Chodov B110,393,3320151487,503228
2.Poživil FrantišekŽíla Chodov A100,994,4420181781,404335
3.Černý JosefNikola A Kraslice90,690,0020201877,084837
4.Křivka PetrNikola A Kraslice87,475,0020161268,423826
5.Koky FilipAC Star- Arena Chodov B81,285,0020201771,434935
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
So12.12.202014:005.Fedorheads A Sokolov10:8Gepardi Březová A  Živě »
Trbušek Jan25:21Balouš Zdeněk
So12.12.202017:005.Boční vítr Lomnice8:10Nikola A Kraslice  Živě »
Polák Jiří20:24Rau Petr
Ne13.12.202014:005.Hradní páni Loket A10:9Žíla Chodov A  Živě »
Kuruc Ondřej23:24Poživil František
Ne13.12.202015:005.Vokurky XXL M.Lázně12:6Bacardi A K. Vary  Živě »
Hojda Michal28:18Fujerík Tomáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
So19.9.202017:002.Gepardi Březová ABacardi A K. Vary Živě»
So16.1.202116:306.Nikola A KrasliceJP Čechie Dalovice Živě»
So16.1.202117:006.Žíla Chodov AAC Star- Arena Chodov B Živě»
So16.1.202117:006.Boční vítr LomniceVokurky XXL M.Lázně Živě»
So16.1.202117:006.Gepardi Březová AHradní páni Loket A Živě»
Ne17.1.202114:006.Bacardi A K. VaryFedorheads A Sokolov Živě»
22.1.202118:007.JP Čechie DaloviceŽíla Chodov A Živě»
So23.1.202114:007.AC Star- Arena Chodov BGepardi Březová A Živě»
So23.1.202114:007.Fedorheads A SokolovBoční vítr Lomnice Živě»
Ne24.1.202114:007.Hradní páni Loket ABacardi A K. Vary Živě»
Ne24.1.202115:007.Vokurky XXL M.LázněNikola A Kraslice Živě»
So30.1.202116:308.Nikola A KrasliceŽíla Chodov A Živě»
So30.1.202117:008.Boční vítr LomniceHradní páni Loket A Živě»
So30.1.202117:008.Gepardi Březová AJP Čechie Dalovice Živě»
Ne31.1.202114:008.Bacardi A K. VaryAC Star- Arena Chodov B Živě»
Ne31.1.202115:008.Vokurky XXL M.LázněFedorheads A Sokolov Živě»
5.2.202118:009.JP Čechie DaloviceBacardi A K. Vary Živě»
So6.2.202114:009.AC Star- Arena Chodov BBoční vítr Lomnice Živě»
So6.2.202114:009.Fedorheads A SokolovNikola A Kraslice Živě»
So6.2.202117:009.Žíla Chodov AGepardi Březová A Živě»
Ne7.2.202114:009.Hradní páni Loket AVokurky XXL M.Lázně Živě»
26.2.202118:0010.JP Čechie DaloviceBoční vítr Lomnice Živě»
So27.2.202114:0010.AC Star- Arena Chodov BVokurky XXL M.Lázně Živě»
So27.2.202116:3010.Nikola A KrasliceGepardi Březová A Živě»
So27.2.202117:0010.Žíla Chodov ABacardi A K. Vary Živě»
Ne28.2.202114:0010.Hradní páni Loket AFedorheads A Sokolov Živě»
So6.3.202114:0011.Fedorheads A SokolovAC Star- Arena Chodov B Živě»
So6.3.202117:0011.Boční vítr LomniceŽíla Chodov A Živě»
Ne7.3.202114:0011.Hradní páni Loket ANikola A Kraslice Živě»
Ne7.3.202114:0011.Bacardi A K. VaryGepardi Březová A Živě»
Ne7.3.202115:0011.Vokurky XXL M.LázněJP Čechie Dalovice Živě»
12.3.202118:0012.JP Čechie DaloviceFedorheads A Sokolov Živě»
So13.3.202114:0012.AC Star- Arena Chodov BHradní páni Loket A Živě»
So13.3.202116:3012.Nikola A KrasliceBacardi A K. Vary Živě»
So13.3.202117:0012.Žíla Chodov AVokurky XXL M.Lázně Živě»
So13.3.202117:0012.Gepardi Březová ABoční vítr Lomnice Živě»
So20.3.202114:0013.AC Star- Arena Chodov BNikola A Kraslice Živě»
So20.3.202114:0013.Fedorheads A SokolovŽíla Chodov A Živě»
So20.3.202117:0013.Boční vítr LomniceBacardi A K. Vary Živě»
Ne21.3.202114:0013.Hradní páni Loket AJP Čechie Dalovice Živě»
Ne21.3.202115:0013.Vokurky XXL M.LázněGepardi Březová A Živě»
26.3.202118:0014.JP Čechie DaloviceAC Star- Arena Chodov B Živě»
So27.3.202116:3014.Nikola A KrasliceBoční vítr Lomnice Živě»
So27.3.202117:0014.Žíla Chodov AHradní páni Loket A Živě»
So27.3.202117:0014.Gepardi Březová AFedorheads A Sokolov Živě»
Ne28.3.202114:0014.Bacardi A K. VaryVokurky XXL M.Lázně Živě»
2.4.202118:0015.JP Čechie DaloviceNikola A Kraslice Živě»
So3.4.202114:0015.AC Star- Arena Chodov BŽíla Chodov A Živě»
So3.4.202114:0015.Fedorheads A SokolovBacardi A K. Vary Živě»
Ne4.4.202114:0015.Hradní páni Loket AGepardi Březová A Živě»
Ne4.4.202115:0015.Vokurky XXL M.LázněBoční vítr Lomnice Živě»
So10.4.202116:3016.Nikola A KrasliceVokurky XXL M.Lázně Živě»
So10.4.202117:0016.Žíla Chodov AJP Čechie Dalovice Živě»
So10.4.202117:0016.Gepardi Březová AAC Star- Arena Chodov B Živě»
So10.4.202117:0016.Boční vítr LomniceFedorheads A Sokolov Živě»
Ne11.4.202114:0016.Bacardi A K. VaryHradní páni Loket A Živě»
23.4.202118:0017.JP Čechie DaloviceGepardi Březová A Živě»
So24.4.202114:0017.Fedorheads A SokolovVokurky XXL M.Lázně Živě»
So24.4.202114:0017.AC Star- Arena Chodov BBacardi A K. Vary Živě»
So24.4.202117:0017.Žíla Chodov ANikola A Kraslice Živě»
Ne25.4.202114:0017.Hradní páni Loket ABoční vítr Lomnice Živě»
So1.5.202116:3018.Nikola A KrasliceFedorheads A Sokolov Živě»
So1.5.202117:0018.Gepardi Březová AŽíla Chodov A Živě»
So1.5.202117:0018.Boční vítr LomniceAC Star- Arena Chodov B Živě»
Ne2.5.202114:0018.Bacardi A K. VaryJP Čechie Dalovice Živě»
Ne2.5.202115:0018.Vokurky XXL M.LázněHradní páni Loket A Živě»
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 4.8.2021 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 4.8.2021 21:03:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement