Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Medáci SeaBowling Karlovy Vary 14 13 0 0 1 0 0 196 : 57 421 : 187 40
2. Kolečko Škodíci C Ostrov 14 11 0 0 0 3 0 155 : 97 360 : 256 33
3. DC Gorily Sadov 14 11 0 0 0 3 0 154 : 98 358 : 266 33
4. Holíci Jáchymov 13 9 0 0 0 4 0 135 : 99 319 : 252 27
5. Šviháci Jáchymov 14 8 1 0 0 5 0 124 : 129 314 : 309 26
6. RAF Škodíci Hroznětín 14 7 1 0 1 5 0 131 : 123 317 : 304 24
7. Střelci Jáchymov 13 5 0 0 1 7 0 110 : 125 272 : 301 16
8. Vendetta B Nová Role 13 4 1 0 0 8 0 110 : 125 268 : 298 14
9. Lamy Nejdek 14 1 1 0 2 10 0 84 : 171 230 : 380 7
10. Průšvih C Karlovy Vary 14 1 1 0 0 12 0 84 : 169 236 : 383 5
11. Vendetta A Nová Role 13 0 0 0 0 13 0 72 : 162 202 : 361 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Pliskva Jaroslav Medáci SeaBowling Karlovy Vary 79,2 91,18 56 34 31 76,19 84 64
2. Štercl Radek Medáci SeaBowling Karlovy Vary 64,3 75,76 56 33 25 71,25 80 57
3. Beránek Petr Medáci SeaBowling Karlovy Vary 61,7 74,51 56 51 38 65,87 126 83
4. Čech Rostislav Holíci Jáchymov 60,3 75,00 48 48 36 65,81 117 77
5. Semera Jiří Vendetta B Nová Role 57,8 75,00 48 24 18 64,41 59 38
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 29.2.2020 14:00 14. Vendetta B Nová Role 0 : 18 Holíci Jáchymov
0 : 36
So 29.2.2020 15:00 14. Medáci SeaBowling Karlovy Vary 14 : 4 Kolečko Škodíci C Ostrov
Pliskva Jaroslav 30 : 16 Maron Lukáš
So 29.2.2020 16:00 14. Střelci Jáchymov 7 : 11 DC Gorily Sadov
Boudný David 20 : 26 Krejčí Pavel
So 29.2.2020 16:00 14. Šviháci Jáchymov 11 : 7 Lamy Nejdek
Pospíšil Jiří 26 : 18 Pomije Miloslav
Ne 1.3.2020 13:00 14. RAF Škodíci Hroznětín 12 : 6 Průšvih C Karlovy Vary
Hron Dalibor 27 : 19 Hanák Patrik
6.3.2020 18:00 15. Průšvih C Karlovy Vary 3 : 15 Medáci SeaBowling Karlovy Vary
Hanák Patrik 13 : 30 Trubač Ladislav
So 7.3.2020 16:00 15. Holíci Jáchymov 10 : 8 RAF Škodíci Hroznětín
Čech Rostislav 23 : 20 Hron Dalibor
So 7.3.2020 17:00 15. Kolečko Škodíci C Ostrov 14 : 4 Šviháci Jáchymov
Ogorková Kateřina 32 : 13 Janeček Lubomír
Ne 8.3.2020 13:00 15. DC Gorily Sadov 12 : 6 Vendetta A Nová Role
Iser Albert 26 : 16 Mareš Jan
Ne 8.3.2020 14:00 15. Lamy Nejdek 10 : 9 Střelci Jáchymov
Pomije Miloslav 23 : 20 Vaněk Lubomír
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
So 21.3.2020 14:00 16. Vendetta A Nová Role Lamy Nejdek
So 21.3.2020 15:00 16. Medáci SeaBowling Karlovy Vary Holíci Jáchymov
So 21.3.2020 16:00 16. Střelci Jáchymov Kolečko Škodíci C Ostrov
So 21.3.2020 16:00 16. Šviháci Jáchymov Průšvih C Karlovy Vary
Ne 22.3.2020 13:00 16. RAF Škodíci Hroznětín Vendetta B Nová Role
27.3.2020 18:00 17. Průšvih C Karlovy Vary Střelci Jáchymov
So 28.3.2020 14:00 17. Vendetta B Nová Role Medáci SeaBowling Karlovy Vary
So 28.3.2020 16:00 17. Holíci Jáchymov Šviháci Jáchymov
So 28.3.2020 17:00 17. Kolečko Škodíci C Ostrov Vendetta A Nová Role
Ne 29.3.2020 14:00 17. Lamy Nejdek DC Gorily Sadov
So 4.4.2020 14:00 18. Vendetta A Nová Role Průšvih C Karlovy Vary
So 4.4.2020 15:00 18. Medáci SeaBowling Karlovy Vary RAF Škodíci Hroznětín
So 4.4.2020 16:00 18. Střelci Jáchymov Holíci Jáchymov
So 4.4.2020 16:00 18. Šviháci Jáchymov Vendetta B Nová Role
Ne 5.4.2020 13:00 18. DC Gorily Sadov Kolečko Škodíci C Ostrov
24.4.2020 18:00 19. Průšvih C Karlovy Vary DC Gorily Sadov
So 25.4.2020 14:00 19. Vendetta B Nová Role Střelci Jáchymov
So 25.4.2020 16:00 19. Holíci Jáchymov Vendetta A Nová Role
So 25.4.2020 17:00 19. Kolečko Škodíci C Ostrov Lamy Nejdek
Ne 26.4.2020 13:00 19. RAF Škodíci Hroznětín Šviháci Jáchymov
So 2.5.2020 14:00 20. Vendetta A Nová Role Vendetta B Nová Role
So 2.5.2020 16:00 20. Střelci Jáchymov RAF Škodíci Hroznětín
So 2.5.2020 16:00 20. Šviháci Jáchymov Medáci SeaBowling Karlovy Vary
Ne 3.5.2020 13:00 20. DC Gorily Sadov Holíci Jáchymov
Ne 3.5.2020 14:00 20. Lamy Nejdek Průšvih C Karlovy Vary
15.5.2020 18:00 21. Průšvih C Karlovy Vary Kolečko Škodíci C Ostrov
So 16.5.2020 14:00 21. Vendetta B Nová Role DC Gorily Sadov
So 16.5.2020 15:00 21. Medáci SeaBowling Karlovy Vary Střelci Jáchymov
So 16.5.2020 16:00 21. Holíci Jáchymov Lamy Nejdek
Ne 17.5.2020 13:00 21. RAF Škodíci Hroznětín Vendetta A Nová Role
So 23.5.2020 14:00 22. Vendetta A Nová Role Medáci SeaBowling Karlovy Vary
So 23.5.2020 16:00 22. Střelci Jáchymov Šviháci Jáchymov
So 23.5.2020 17:00 22. Kolečko Škodíci C Ostrov Holíci Jáchymov
Ne 24.5.2020 13:00 22. DC Gorily Sadov RAF Škodíci Hroznětín
Ne 24.5.2020 14:00 22. Lamy Nejdek Vendetta B Nová Role
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.9.2020 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.9.2020 18:16:11