Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3.B LIGA UŠO KARLOVARSKO
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Fedor - Montík B Sokolov 15 11 2 0 0 2 0 166 : 106 387 : 275 37
2. Hradní páni Loket B 15 11 0 0 2 2 0 173 : 99 388 : 265 35
3. DC Alex Linda 15 11 1 0 0 3 0 161 : 110 379 : 278 35
4. Fedorheads Sokolov 15 11 0 0 0 4 0 177 : 93 393 : 246 33
5. Termiti Loket 15 9 1 0 0 5 0 163 : 108 373 : 286 29
6. cz Kahan Vintířov 15 9 0 0 1 5 0 172 : 99 389 : 254 28
7. Permoni Krásno 15 8 0 0 1 6 0 149 : 122 354 : 317 25
8. Emzáci Březová 15 5 2 0 0 8 0 123 : 149 309 : 350 19
9. Káňata Alex Sokolov 15 4 1 0 1 9 0 121 : 151 307 : 359 15
10. Prďoši Sokolov 15 3 0 0 1 11 0 100 : 171 268 : 386 10
11. Hrobaři Citice 15 1 0 0 0 14 0 64 : 206 193 : 447 3
12. Nejistá sezóna Sokolov 15 0 0 0 1 14 0 58 : 213 178 : 455 1
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Dudek Miroslav Fedor - Montík B Sokolov 66,0 75,00 60 48 36 69,23 117 81
2. Jůzek Petr DC Alex Linda 65,6 76,67 60 60 46 72,14 140 101
3. Gajdoš Drahoslav Hradní páni Loket B 63,5 75,00 60 56 42 68,18 132 90
4. Krátký Miroslav Hradní páni Loket B 63,3 76,92 60 52 40 67,72 127 86
5. Körmöczi Josef Fedorheads Sokolov 61,8 72,92 60 48 35 67,57 111 75
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 29.2.2020 13:00 14. Nejistá sezóna Sokolov 4 : 14 Termiti Loket
Nohová Pavla 14 : 29 Machunka Milan
So 29.2.2020 14:00 14. Emzáci Březová 6 : 12 DC Alex Linda
Kováč Pavel 18 : 28 Žáček František
So 29.2.2020 14:00 14. Fedor - Montík B Sokolov 14 : 4 Hrobaři Citice
Hylská Jana 30 : 11 Moule Vilém
So 29.2.2020 16:00 14. Permoni Krásno 12 : 6 cz Kahan Vintířov
Slováková Jitka 28 : 19 Gadicz Tomáš
So 29.2.2020 17:00 14. Káňata Alex Sokolov 7 : 11 Prďoši Sokolov
Novotná Žaneta 22 : 26 Doležal Ladislav
So 29.2.2020 17:00 14. Fedorheads Sokolov 11 : 7 Hradní páni Loket B
Švihlík Petr 25 : 18 Dvořáková Kateřina
So 7.3.2020 13:00 15. Hrobaři Citice 6 : 12 Emzáci Březová
Moule Vilém 16 : 26 Kováč Pavel
So 7.3.2020 14:00 15. Hradní páni Loket B 6 : 12 Fedor - Montík B Sokolov
Dvořáková Kateřina 16 : 27 Hylská Jana
So 7.3.2020 14:00 15. Prďoši Sokolov 2 : 16 cz Kahan Vintířov
Šmíd Tomáš 9 : 33 Gadicz Tomáš
So 7.3.2020 16:00 15. Permoni Krásno 5 : 13 Termiti Loket
Slováková Jitka 15 : 30 Machunka Milan
So 7.3.2020 17:00 15. DC Alex Linda 11 : 7 Káňata Alex Sokolov
Jetenský Stanislav 26 : 22 Novotná Žaneta
So 7.3.2020 17:00 15. Fedorheads Sokolov 15 : 3 Nejistá sezóna Sokolov
Šindelář Pavel 31 : 10 Nohová Pavla
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
So 21.3.2020 13:00 16. Nejistá sezóna Sokolov Permoni Krásno
So 21.3.2020 14:00 16. Emzáci Březová Hradní páni Loket B
So 21.3.2020 14:00 16. Fedor - Montík B Sokolov Fedorheads Sokolov
So 21.3.2020 15:00 16. Termiti Loket Prďoši Sokolov
So 21.3.2020 16:00 16. cz Kahan Vintířov DC Alex Linda
So 21.3.2020 17:00 16. Káňata Alex Sokolov Hrobaři Citice
So 28.3.2020 13:00 17. Hrobaři Citice cz Kahan Vintířov
So 28.3.2020 14:00 17. Prďoši Sokolov Permoni Krásno
So 28.3.2020 14:00 17. Hradní páni Loket B Káňata Alex Sokolov
So 28.3.2020 14:00 17. Fedor - Montík B Sokolov Nejistá sezóna Sokolov
So 28.3.2020 17:00 17. DC Alex Linda Termiti Loket
So 28.3.2020 17:00 17. Fedorheads Sokolov Emzáci Březová
So 4.4.2020 13:00 18. Nejistá sezóna Sokolov Prďoši Sokolov
So 4.4.2020 14:00 18. Emzáci Březová Fedor - Montík B Sokolov
So 4.4.2020 15:00 18. Termiti Loket Hrobaři Citice
So 4.4.2020 16:00 18. Permoni Krásno DC Alex Linda
So 4.4.2020 16:00 18. cz Kahan Vintířov Hradní páni Loket B
So 4.4.2020 17:00 18. Káňata Alex Sokolov Fedorheads Sokolov
So 25.4.2020 13:00 19. Hrobaři Citice Permoni Krásno
So 25.4.2020 14:00 19. Hradní páni Loket B Termiti Loket
So 25.4.2020 14:00 19. Fedor - Montík B Sokolov Káňata Alex Sokolov
So 25.4.2020 14:00 19. Emzáci Březová Nejistá sezóna Sokolov
So 25.4.2020 17:00 19. Fedorheads Sokolov cz Kahan Vintířov
So 25.4.2020 17:00 19. DC Alex Linda Prďoši Sokolov
So 2.5.2020 13:00 20. Nejistá sezóna Sokolov DC Alex Linda
So 2.5.2020 14:00 20. Prďoši Sokolov Hrobaři Citice
So 2.5.2020 15:00 20. Termiti Loket Fedorheads Sokolov
So 2.5.2020 16:00 20. Permoni Krásno Hradní páni Loket B
So 2.5.2020 16:00 20. cz Kahan Vintířov Fedor - Montík B Sokolov
So 2.5.2020 17:00 20. Káňata Alex Sokolov Emzáci Březová
So 16.5.2020 13:00 21. Hrobaři Citice DC Alex Linda
So 16.5.2020 14:00 21. Emzáci Březová cz Kahan Vintířov
So 16.5.2020 14:00 21. Fedor - Montík B Sokolov Termiti Loket
So 16.5.2020 14:00 21. Hradní páni Loket B Prďoši Sokolov
So 16.5.2020 17:00 21. Fedorheads Sokolov Permoni Krásno
So 16.5.2020 17:00 21. Káňata Alex Sokolov Nejistá sezóna Sokolov
So 23.5.2020 13:00 22. Nejistá sezóna Sokolov Hrobaři Citice
So 23.5.2020 14:00 22. Prďoši Sokolov Fedorheads Sokolov
So 23.5.2020 15:00 22. Termiti Loket Emzáci Březová
So 23.5.2020 16:00 22. Permoni Krásno Fedor - Montík B Sokolov
So 23.5.2020 16:00 22. cz Kahan Vintířov Káňata Alex Sokolov
So 23.5.2020 17:00 22. DC Alex Linda Hradní páni Loket B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.8.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 15.8.2020 10:06:33