Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3.A LIGA UŠO KARLOVARSKO
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Hvězdní Vodníci Sokolov 14 14 0 0 0 0 0 160 : 92 361 : 250 42
2. Šipkaři Oloví 14 11 0 0 0 3 0 153 : 99 351 : 256 33
3. Piráti Kino Rotava 14 8 0 0 2 4 0 139 : 115 331 : 288 26
4. Pašáci Alex 13 7 0 0 2 4 0 132 : 104 316 : 250 23
5. Havrani Dolní Nivy B 13 6 2 0 0 5 0 119 : 117 289 : 289 22
6. Havrani Dolní Nivy A 13 5 2 0 1 5 0 128 : 109 306 : 271 20
7. Šabalci Dasnice 14 6 1 0 0 7 0 132 : 121 311 : 294 20
8. Pohodáři Sokolov 13 4 0 0 2 7 0 102 : 134 249 : 320 14
9. Zámecké hroty Sokolov 14 4 0 0 1 9 0 116 : 137 297 : 324 13
10. KINO A Rotava 14 1 2 0 0 11 0 88 : 166 223 : 371 7
11. Fedor - Montík Sokolov 14 1 1 0 0 12 0 89 : 164 245 : 366 5
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Fabián Václav Šabalci Dasnice 69,4 80,36 56 56 45 72,52 131 95
2. Gitter František Šipkaři Oloví 69,0 78,18 56 55 43 74,60 126 94
3. Podlaha Jaromír 1990 Hvězdní Vodníci Sokolov 67,7 79,25 56 53 42 72,36 123 89
4. Podlaha Jaromír 1964 Hvězdní Vodníci Sokolov 64,8 80,00 56 35 28 69,41 85 59
5. Nechutný Zdeněk Hvězdní Vodníci Sokolov 64,2 75,00 56 36 27 68,60 86 59
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 29.2.2020 13:00 14. Pohodáři Sokolov 4 : 14 Havrani Dolní Nivy B
Šíma Rudolf 13 : 30 Šulek Štefan
So 29.2.2020 14:00 14. Zámecké hroty Sokolov 9 : 10 KINO A Rotava
Donda Pavel 21 : 23 Trefil David
So 29.2.2020 14:00 14. Piráti Kino Rotava 8 : 10 Hvězdní Vodníci Sokolov
Kratochvíl Michael 20 : 24 Podlaha Jaromír
So 29.2.2020 15:00 14. Šipkaři Oloví 10 : 8 Šabalci Dasnice
Nouza Vojtěch 24 : 18 Kubalíková Jana
So 29.2.2020 16:00 14. Havrani Dolní Nivy A 15 : 3 Fedor - Montík Sokolov
Pilát Pavel 30 : 13 Zelingr Milan
So 7.3.2020 14:00 15. Šabalci Dasnice 6 : 12 Zámecké hroty Sokolov
Fabián Václav 18 : 27 Alfonso Radek
So 7.3.2020 14:00 15. Fedor - Montík Sokolov 7 : 11 Pašáci Alex
Zelingr Milan 17 : 26 Kalkuš Petr
So 7.3.2020 14:00 15. KINO A Rotava 10 : 9 Piráti Kino Rotava
Náměstková Eva 20 : 24 Kratochvíl Michael
So 7.3.2020 15:00 15. Hvězdní Vodníci Sokolov 11 : 7 Havrani Dolní Nivy A
Nechutný Zdeněk 24 : 20 Černý Václav
So 7.3.2020 16:00 15. Havrani Dolní Nivy B 6 : 12 Šipkaři Oloví
Šulek Štefan 17 : 27 Nouza Vojtěch
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
So 21.3.2020 14:00 16. Pašáci Alex Hvězdní Vodníci Sokolov
So 21.3.2020 14:00 16. Piráti Kino Rotava Šabalci Dasnice
So 21.3.2020 14:00 16. Zámecké hroty Sokolov Havrani Dolní Nivy B
So 21.3.2020 15:00 16. Šipkaři Oloví Pohodáři Sokolov
So 21.3.2020 16:00 16. Havrani Dolní Nivy A KINO A Rotava
So 28.3.2020 13:00 17. Pohodáři Sokolov Zámecké hroty Sokolov
So 28.3.2020 14:00 17. Šabalci Dasnice Havrani Dolní Nivy A
So 28.3.2020 14:00 17. KINO A Rotava Pašáci Alex
So 28.3.2020 15:00 17. Hvězdní Vodníci Sokolov Fedor - Montík Sokolov
So 28.3.2020 16:00 17. Havrani Dolní Nivy B Piráti Kino Rotava
So 4.4.2020 14:00 18. Fedor - Montík Sokolov KINO A Rotava
So 4.4.2020 14:00 18. Pašáci Alex Šabalci Dasnice
So 4.4.2020 14:00 18. Piráti Kino Rotava Pohodáři Sokolov
So 4.4.2020 14:00 18. Zámecké hroty Sokolov Šipkaři Oloví
So 4.4.2020 16:00 18. Havrani Dolní Nivy A Havrani Dolní Nivy B
So 25.4.2020 13:00 19. Pohodáři Sokolov Havrani Dolní Nivy A
So 25.4.2020 14:00 19. Šabalci Dasnice Fedor - Montík Sokolov
So 25.4.2020 14:00 19. KINO A Rotava Hvězdní Vodníci Sokolov
So 25.4.2020 15:00 19. Šipkaři Oloví Piráti Kino Rotava
So 25.4.2020 16:00 19. Havrani Dolní Nivy B Pašáci Alex
So 2.5.2020 14:00 20. Fedor - Montík Sokolov Havrani Dolní Nivy B
So 2.5.2020 14:00 20. Pašáci Alex Pohodáři Sokolov
So 2.5.2020 14:00 20. Piráti Kino Rotava Zámecké hroty Sokolov
So 2.5.2020 15:00 20. Hvězdní Vodníci Sokolov Šabalci Dasnice
So 2.5.2020 16:00 20. Havrani Dolní Nivy A Šipkaři Oloví
So 16.5.2020 13:00 21. Pohodáři Sokolov Fedor - Montík Sokolov
So 16.5.2020 14:00 21. Zámecké hroty Sokolov Havrani Dolní Nivy A
So 16.5.2020 14:00 21. Šabalci Dasnice KINO A Rotava
So 16.5.2020 15:00 21. Šipkaři Oloví Pašáci Alex
So 16.5.2020 16:00 21. Havrani Dolní Nivy B Hvězdní Vodníci Sokolov
So 23.5.2020 14:00 22. KINO A Rotava Havrani Dolní Nivy B
So 23.5.2020 14:00 22. Fedor - Montík Sokolov Šipkaři Oloví
So 23.5.2020 14:00 22. Pašáci Alex Zámecké hroty Sokolov
So 23.5.2020 15:00 22. Hvězdní Vodníci Sokolov Pohodáři Sokolov
So 23.5.2020 16:00 22. Havrani Dolní Nivy A Piráti Kino Rotava
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.8.2020 12:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 14.8.2020 13:12:53