Ligová skupina
UŠO > Karlovarský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.A LIGA UŠO Karlovarsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Drápalíci s.r.o. Planá 15 12 2 0 0 1 0 172 : 100 392 : 279 40
2. DC U Hnáta Citice 15 9 1 0 0 5 0 152 : 119 360 : 304 29
3. Paštiky Stará Chodovská 15 9 0 0 0 6 0 143 : 127 339 : 325 27
4. DC Májovka A Tachov 15 8 0 0 2 5 0 147 : 125 355 : 312 26
5. ŠK LUNA A Mariánské Lázně 15 7 1 0 1 6 0 135 : 137 326 : 321 24
6. Nikola D Kraslice 15 7 1 0 0 7 0 133 : 138 326 : 330 23
7. DC/TC Kings Tachov 15 4 3 0 3 5 0 144 : 132 341 : 330 21
8. Bakaláři z Aše 15 7 0 0 0 8 0 138 : 132 332 : 323 21
9. Mlynáři Habartov 15 4 2 0 1 8 0 117 : 156 308 : 364 17
10. Bobřici Dasnice 15 5 0 0 1 9 0 123 : 148 308 : 347 16
11. Nikola C Kraslice 15 4 1 0 1 9 0 116 : 156 304 : 360 15
12. Bobři Dasnice 15 3 0 0 2 10 0 111 : 161 278 : 374 11
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Krejčí Pavel DC Májovka A Tachov 85,2 91,11 60 45 41 77,98 109 85
2. Štrunc Pavel ŠK LUNA A Mariánské Lázně 73,5 73,81 60 42 31 65,98 97 64
3. Marek Viktor DC U Hnáta Citice 72,7 80,95 60 42 34 71,72 99 71
4. Honzik Karel Bakaláři z Aše 72,4 75,00 60 60 45 69,29 140 97
5. Zazvonil Stanislav Paštiky Stará Chodovská 64,0 72,73 60 55 40 66,14 127 84
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 29.2.2020 13:00 14. Bakaláři z Aše 6 : 12 DC U Hnáta Citice
Kisová Lenka 14 : 24 Špalek Patrik
So 29.2.2020 13:00 14. Nikola D Kraslice 11 : 7 Bobři Dasnice
Hála Petr 27 : 19 Altšmíd Pavel
So 29.2.2020 14:00 14. Mlynáři Habartov 5 : 13 DC/TC Kings Tachov
Patrák Rudolf 19 : 28 Kantor Jan
So 29.2.2020 15:00 14. Bobřici Dasnice 13 : 5 Nikola C Kraslice
Rohmová Jitka 27 : 15 Urbánek Jaroslav
So 29.2.2020 16:00 14. ŠK LUNA A Mariánské Lázně 10 : 9 DC Májovka A Tachov
Kabíček Petr 21 : 22 Sýkora Jindřich
Ne 1.3.2020 14:00 14. Drápalíci s.r.o. Planá 10 : 8 Paštiky Stará Chodovská
Krupička Miroslav 25 : 21 Zazvonil Stanislav
So 7.3.2020 13:00 15. DC U Hnáta Citice 13 : 5 DC Májovka A Tachov
Špalek Patrik 30 : 17 Sýkora Jindřich
So 7.3.2020 13:00 15. Nikola C Kraslice 5 : 13 Bakaláři z Aše
Martak Jiří 16 : 27 Kisová Lenka
So 7.3.2020 14:00 15. Bobři Dasnice 10 : 8 Bobřici Dasnice
Fischer Robert 22 : 19 Polomová Veronika
So 7.3.2020 14:00 15. Paštiky Stará Chodovská 12 : 6 Mlynáři Habartov
Paštéka Ladislav 28 : 20 Patrák Rudolf
Ne 8.3.2020 14:00 15. DC/TC Kings Tachov 11 : 7 Nikola D Kraslice
Kantor Jan 23 : 16 Hála Petr
Ne 8.3.2020 14:00 15. Drápalíci s.r.o. Planá 12 : 6 ŠK LUNA A Mariánské Lázně
Krupička Miroslav 27 : 15 Kabíček Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
So 21.3.2020 13:00 16. Bakaláři z Aše Bobři Dasnice
So 21.3.2020 13:00 16. Nikola D Kraslice Paštiky Stará Chodovská
So 21.3.2020 14:00 16. DC Májovka A Tachov Nikola C Kraslice
So 21.3.2020 14:00 16. Mlynáři Habartov Drápalíci s.r.o. Planá
So 21.3.2020 15:00 16. Bobřici Dasnice DC/TC Kings Tachov
So 21.3.2020 16:00 16. ŠK LUNA A Mariánské Lázně DC U Hnáta Citice
So 28.3.2020 13:00 17. Nikola C Kraslice DC U Hnáta Citice
So 28.3.2020 14:00 17. Bobři Dasnice DC Májovka A Tachov
So 28.3.2020 14:00 17. Paštiky Stará Chodovská Bobřici Dasnice
So 28.3.2020 14:00 17. Mlynáři Habartov ŠK LUNA A Mariánské Lázně
Ne 29.3.2020 14:00 17. DC/TC Kings Tachov Bakaláři z Aše
Ne 29.3.2020 14:00 17. Drápalíci s.r.o. Planá Nikola D Kraslice
So 4.4.2020 13:00 18. DC U Hnáta Citice Bobři Dasnice
So 4.4.2020 13:00 18. Bakaláři z Aše Paštiky Stará Chodovská
So 4.4.2020 13:00 18. Nikola D Kraslice Mlynáři Habartov
So 4.4.2020 14:00 18. DC Májovka A Tachov DC/TC Kings Tachov
So 4.4.2020 15:00 18. Bobřici Dasnice Drápalíci s.r.o. Planá
So 4.4.2020 16:00 18. ŠK LUNA A Mariánské Lázně Nikola C Kraslice
So 25.4.2020 13:00 19. Nikola D Kraslice ŠK LUNA A Mariánské Lázně
So 25.4.2020 14:00 19. Paštiky Stará Chodovská DC Májovka A Tachov
So 25.4.2020 14:00 19. Bobři Dasnice Nikola C Kraslice
So 25.4.2020 14:00 19. Mlynáři Habartov Bobřici Dasnice
Ne 26.4.2020 14:00 19. Drápalíci s.r.o. Planá Bakaláři z Aše
Ne 26.4.2020 14:00 19. DC/TC Kings Tachov DC U Hnáta Citice
So 2.5.2020 13:00 20. Nikola C Kraslice DC/TC Kings Tachov
So 2.5.2020 13:00 20. DC U Hnáta Citice Paštiky Stará Chodovská
So 2.5.2020 13:00 20. Bakaláři z Aše Mlynáři Habartov
So 2.5.2020 14:00 20. DC Májovka A Tachov Drápalíci s.r.o. Planá
So 2.5.2020 15:00 20. Bobřici Dasnice Nikola D Kraslice
So 2.5.2020 16:00 20. ŠK LUNA A Mariánské Lázně Bobři Dasnice
So 16.5.2020 13:00 21. Nikola D Kraslice Bakaláři z Aše
So 16.5.2020 14:00 21. Mlynáři Habartov DC Májovka A Tachov
So 16.5.2020 14:00 21. Paštiky Stará Chodovská Nikola C Kraslice
So 16.5.2020 15:00 21. Bobřici Dasnice ŠK LUNA A Mariánské Lázně
Ne 17.5.2020 14:00 21. Drápalíci s.r.o. Planá DC U Hnáta Citice
Ne 17.5.2020 14:00 21. DC/TC Kings Tachov Bobři Dasnice
So 23.5.2020 13:00 22. Nikola C Kraslice Drápalíci s.r.o. Planá
So 23.5.2020 13:00 22. DC U Hnáta Citice Mlynáři Habartov
So 23.5.2020 13:00 22. Bakaláři z Aše Bobřici Dasnice
So 23.5.2020 14:00 22. Bobři Dasnice Paštiky Stará Chodovská
So 23.5.2020 14:00 22. DC Májovka A Tachov Nikola D Kraslice
So 23.5.2020 16:00 22. ŠK LUNA A Mariánské Lázně DC/TC Kings Tachov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 13:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 13:01:11