Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Karlovarský kraj > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

EXTRALIGA UŠO Karlovarsko | 16. kolo | Ne 12.3.2023 14:00 | Loket U Gardnera

Domácí / kapitánSkóreHosté / kapitán
Hradní páni Loket10:9Kolečko Škodíci B Ostrov
Kuruc Ondřej23:20Hochmann František
Zadal:Kuruc Ondřej12.3.2023 19:32
Změnil:Hochmann František12.3.2023 20:33
Autorizoval:Automat18.3.2023 02:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Soupisky družstev
PoziceDomácí95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
D1Kuruc Ondřej91
D2Beňuš Jaroslav81
D3Rustler Tomáš1321
D4Topinka Vladimír91
PoziceNáhradníciStřídání95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
D5Redeker David

PoziceHosté95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
H1Fiala Miroslav132
H2Loučim René101
H3Zelenka Michal5
H4Dutka Jan81
PoziceNáhradníciStřídání95+133+170+6.kolo5.kolo4.kolo3.kolo
H5Hochmann FrantišekH342
Rozpis zápasů
PořadíZápasDomácíHostéLegySkóre
1SingleD1: Kuruc OndřejH3: Zelenka Michal2:01:0
2SingleD2: Beňuš JaroslavH4: Dutka Jan1:21:1
3SingleD3: Rustler TomášH1: Fiala Miroslav2:02:1
4SingleD4: Topinka VladimírH2: Loučim René2:13:1
5SingleD1: Kuruc OndřejH4: Dutka Jan0:23:2
6SingleD2: Beňuš JaroslavH3: Zelenka Michal2:04:2
7SingleD3: Rustler TomášH2: Loučim René2:05:2
8SingleD4: Topinka VladimírH1: Fiala Miroslav1:25:3
9DoubleD1: Kuruc Ondřej
D2: Beňuš Jaroslav
H1: Fiala Miroslav
H4: Dutka Jan
2:06:3
D3: Rustler Tomáš
D5: Redeker David
H3: Zelenka Michal
H5: Hochmann František
10CricketD1: Kuruc Ondřej
D4: Topinka Vladimír
H4: Dutka Jan
H5: Hochmann František
2:17:3
D2: Beňuš Jaroslav
D3: Rustler Tomáš
H1: Fiala Miroslav
H2: Loučim René
11SingleD1: Kuruc OndřejH2: Loučim René1:27:4
12SingleD2: Beňuš JaroslavH1: Fiala Miroslav0:27:5
13SingleD3: Rustler TomášH4: Dutka Jan2:08:5
14SingleD4: Topinka VladimírH5: Hochmann František0:28:6
15SingleD1: Kuruc OndřejH1: Fiala Miroslav0:28:7
16SingleD2: Beňuš JaroslavH2: Loučim René2:09:7
17SingleD3: Rustler TomášH5: Hochmann František1:29:8
18SingleD4: Topinka VladimírH4: Dutka Jan0:29:9
19TeamD1: Kuruc Ondřej
D2: Beňuš Jaroslav
H1: Fiala Miroslav
H2: Loučim René
1:010:9
D3: Rustler Tomáš
D4: Topinka Vladimír
H4: Dutka Jan
H5: Hochmann František

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 18:21:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement