Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Karlovarský kraj > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

3.C LIGA UŠO KARLOVARSKO | 14. kolo | So 29.2.2020 15:00 | Sea Bowlc Karlovy Vary

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
SeaBowl Medáci Karlovy Vary 14 : 4 Kolečko Škodíci C Ostrov
Pliskva Jaroslav 30 : 16 Maron Lukáš
Zadal: Havlíková Andrea 29.2.2020 19:48
Změnil: Ogorková Kateřina 2.3.2020 14:30
Autorizoval: Automat 6.3.2020 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
D1 Pliskva Jaroslav 6 1 1 1
D2 Beránek Petr 7
D3 Hodan Miroslav 6 1
D4 Machala František 6
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
D5 Trubač Ladislav D1 3 2 1

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
H1 Maron Lukáš 1
H2 Budík Jiří 8 2
H3 Kováč Petr 2 1
H4 Ogorek Lukáš 7 2 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
H5 Mlčáková Kateřina H1
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Pliskva Jaroslav H3: Kováč Petr 2:1 1:0
2 Single D2: Beránek Petr H4: Ogorek Lukáš 0:2 1:1
3 Single D3: Hodan Miroslav H1: Maron Lukáš 2:0 2:1
4 Single D4: Machala František H2: Budík Jiří 2:1 3:1
5 Single D1: Pliskva Jaroslav H4: Ogorek Lukáš 2:0 4:1
6 Single D2: Beránek Petr H3: Kováč Petr 1:2 4:2
7 Single D3: Hodan Miroslav H2: Budík Jiří 2:1 5:2
8 Single D4: Machala František H1: Maron Lukáš 2:1 6:2
9 Double D1: Pliskva Jaroslav
D2: Beránek Petr
H1: Maron Lukáš
H2: Budík Jiří
2:1 7:2
D3: Hodan Miroslav
D4: Machala František
H3: Kováč Petr
H5: Mlčáková Kateřina
10 Cricket D1: Pliskva Jaroslav
D4: Machala František
H1: Maron Lukáš
H4: Ogorek Lukáš
2:0 8:2
D2: Beránek Petr
D3: Hodan Miroslav
H2: Budík Jiří
H3: Kováč Petr
11 Single D1: Pliskva Jaroslav H2: Budík Jiří 2:0 9:2
12 Single D2: Beránek Petr H1: Maron Lukáš 2:0 10:2
13 Single D3: Hodan Miroslav H4: Ogorek Lukáš 2:0 11:2
14 Single D4: Machala František H3: Kováč Petr 0:2 11:3
15 Single D5: Trubač Ladislav H5: Mlčáková Kateřina 2:1 12:3
16 Single D2: Beránek Petr H2: Budík Jiří 2:1 13:3
17 Single D3: Hodan Miroslav H3: Kováč Petr 2:1 14:3
18 Single D4: Machala František H4: Ogorek Lukáš 1:2 14:4

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.4.2020 03:58

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 10.4.2020 03:58:50