Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Karlovarský kraj > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

1. B LIGA UŠO Karlovarsko | 15. kolo | So 7.3.2020 14:00 | Ostrov Pivnice Kolečko

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Kolečko Škodíci A Ostrov 7 : 11 Průšvih B Karlovy Vary
Ogorek Miroslav 20 : 24 Jaskowiec Jaroslav
Zadal: Černý Lubomír 7.3.2020 17:12
Změnil: Mrenica Jan 7.3.2020 17:19
Autorizoval: Automat 13.3.2020 02:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Mrenica Jan 8 1
D2 Rom Ondřej 6 2
D3 Peterka Michal 4
D4 Peterková Petra 6
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Ogorek Miroslav D3 1

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Grman Karel 5 1
H2 Jaskowiec Jaroslav 8 2
H3 Černý Lubomír 7
H4 Krůta Radek 6 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Frýdek Michal H1 2 1
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Mrenica Jan H3: Černý Lubomír 0:2 0:1
2 Single D2: Rom Ondřej H4: Krůta Radek 0:2 0:2
3 Single D3: Peterka Michal H1: Grman Karel 1:2 0:3
4 Single D4: Peterková Petra H2: Jaskowiec Jaroslav 0:2 0:4
5 Single D1: Mrenica Jan H4: Krůta Radek 2:0 1:4
6 Single D2: Rom Ondřej H3: Černý Lubomír 1:2 1:5
7 Single D3: Peterka Michal H2: Jaskowiec Jaroslav 2:0 2:5
8 Single D4: Peterková Petra H1: Grman Karel 1:2 2:6
9 Double D1: Mrenica Jan
D5: Ogorek Miroslav
H4: Krůta Radek
H5: Frýdek Michal
0:2 2:7
D2: Rom Ondřej
D3: Peterka Michal
H1: Grman Karel
H2: Jaskowiec Jaroslav
10 Cricket D1: Mrenica Jan
D2: Rom Ondřej
H1: Grman Karel
H4: Krůta Radek
2:1 3:7
D3: Peterka Michal
D5: Ogorek Miroslav
H2: Jaskowiec Jaroslav
H5: Frýdek Michal
11 Single D1: Mrenica Jan H2: Jaskowiec Jaroslav 1:2 3:8
12 Single D2: Rom Ondřej H1: Grman Karel 2:1 4:8
13 Single D3: Peterka Michal H4: Krůta Radek 1:2 4:9
14 Single D4: Peterková Petra H3: Černý Lubomír 2:0 5:9
15 Single D1: Mrenica Jan H5: Frýdek Michal 1:2 5:10
16 Single D2: Rom Ondřej H2: Jaskowiec Jaroslav 2:0 6:10
17 Single D5: Ogorek Miroslav H3: Černý Lubomír 0:2 6:11
18 Single D4: Peterková Petra H4: Krůta Radek 2:0 7:11

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.6.2020 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.6.2020 17:07:39