EXTRALIGA UŠO Karlovarsko | 8. kolo | So 9.11.2019 16:30 | K.Vary Březová Hotel Slunce
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DC Gepardi Karlovy Vary | 13 | : | 5 | AC Star- Arena Chodov A | |||||||||
Buberle Jan | 29 | : | 19 | Slezák Jan | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Balouš Zdeněk | 12 | 1 | 1 | 1 | ||||
D2 | Podivín Robert | 8 | 4 | ||||||
D3 | Buberle Jan | 15 | 3 | ||||||
D4 | Kollár Luděk | 6 | 1 | 1 | |||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H2 | Slezák Jan | ||||||||
H3 | Timko Jiří | ||||||||
H4 | Vodenka Petr | ||||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
H5 | Dvorský Bronislav | H1 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Balouš Zdeněk | H3: Timko Jiří | 2:1 | 1:0 |
2 | Single | D2: Podivín Robert | H4: Vodenka Petr | 0:2 | 1:1 |
3 | Single | D3: Buberle Jan | H1: | 2:0 | 2:1 |
4 | Single | D4: Kollár Luděk | H2: Slezák Jan | 1:2 | 2:2 |
5 | Single | D1: Balouš Zdeněk | H4: Vodenka Petr | 2:0 | 3:2 |
6 | Single | D2: Podivín Robert | H3: Timko Jiří | 2:1 | 4:2 |
7 | Single | D3: Buberle Jan | H2: Slezák Jan | 2:1 | 5:2 |
8 | Single | D4: Kollár Luděk | H1: | 0:2 | 5:3 |
9 | Double | D3: Buberle Jan D1: Balouš Zdeněk | H2: Slezák Jan H1: | 1:2 | 5:4 |
D4: Kollár Luděk D2: Podivín Robert | H4: Vodenka Petr H3: Timko Jiří | ||||
10 | Cricket | D2: Podivín Robert D1: Balouš Zdeněk | H2: Slezák Jan H3: Timko Jiří | 2:1 | 6:4 |
D4: Kollár Luděk D3: Buberle Jan | H5: Dvorský Bronislav H4: Vodenka Petr | ||||
11 | Single | D1: Balouš Zdeněk | H2: Slezák Jan | 2:1 | 7:4 |
12 | Single | D2: Podivín Robert | H1: | 2:1 | 8:4 |
13 | Single | D3: Buberle Jan | H4: Vodenka Petr | 2:0 | 9:4 |
14 | Single | D4: Kollár Luděk | H3: Timko Jiří | 2:0 | 10:4 |
15 | Single | D1: Balouš Zdeněk | H5: Dvorský Bronislav | 2:1 | 11:4 |
16 | Single | D2: Podivín Robert | H2: Slezák Jan | 2:1 | 12:4 |
17 | Single | D3: Buberle Jan | H3: Timko Jiří | 2:1 | 13:4 |
18 | Single | D4: Kollár Luděk | H4: Vodenka Petr | 1:2 | 13:5 |