Aktuality
UŠO > Karlovarský kraj > Aktuality
Pohár UŠO 2019/2020

16.10.2019 10:56 (aktualizováno 26.11.2019 17:59) | Trbušek Jan | Přečteno: 1435×

předkola kategorií AA+ a C+

     Dne 19.10.2019, to jest na 5. REGIONÁLNÍM TURNAJI, proběhne losování předkola Poháru UŠO KV pro rok 2019/2020. V předkole kategorie AA+ vylosujeme z letošních 27 účastníků 11 dvojic (5 družstev volný los). V kategorii C+ vylosujeme z 39 účastníků 7 dvojic (25 družstev volný los). Hracím dnem předkola poháru UŠO (oficiálním a nejzašším možným) je NEDĚLE 15.12.2019, pokud se družstva nedohodnou jinak. Po předkole nám zbyde v kategorii AA+ 16 a v kategorii C+ 32 družstev. Zbylá dvě kola poháru AA+ a tři kola C+ se odehrají jako vždy v lednu 2020. Termíny budou včas upřesněny. Celý pohár zakončíme již tradičně velkým FINAL FOUR, které by se mělo uskutečnit v SOBOTU 1.2.2020. Níže máte uvedený přehled družstev přihlášených do poháru.

 

    KATEGORIE AA+      
           
  1 AC STAR ARENA CHODOV A      
  2 AC STAR ARENA CHODOV B      
  3 ALEX SOKOLOV      
  4 BACARDI A KARLOVY VARY      
  5 BOČNÍ VÍTR LOMNICE      
  6 DC LÁZEŇSKÉ HROTY MAR. LÁZNĚ      
  7 DT R.U.M. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ      
  8 GEPARDI BŘEZOVÁ A      
  9 GEPARDI BŘEZOVÁ B      
  10 HO-WADA AŠ      
  11 HRADNÍ PÁNI LOKET A      
  12 JP ČECHIE DALOVICE      
  13 J.P.M. RYVALOVÉ CHEB      
  14 KOLEČKO ŠKODÍCI A OSTROV      
  15 KOLEČKO ŠKODÍCI B OSTROV      
  16 NIKOLA A KRASLICE      
  17 NIKOLA B KRASLICE      
  18 PRŮŠVIH A KARLOVY VARY      
  19 PRŮŠVIH B KARLOVY VARY      
  20 RACEK B52 B KARLOVY VARY      
  21 VESELÝ OBUŠKY CHEB      
  22 VOKURKY XXL MARIÁNSKÉ LÁZNĚ      
  23 ŽÍLA CHODOV A      
  24 ŽÍLA CHODOV B      
  25 ŽÍLA CHODOV C      
  26 ŽÍLA CHODOV D      
  27 ŽÍLA CHODOV F      
           
           
    KATEGORIE C+      
           
  1 BACARDI B KARLOVY VARY      
  2 BAGRISTI TŘI SEKERY      
  3 BAKALÁŘI Z AŠE      
  4 CZ KAHAN VINTÍŘOV      
  5 DC MÁJOVKA TACHOV A      
  6 DRAHOMÍRA KARLOVY VARY      
  7 DRÁPALÍCI S.R.O. PLANÁ      
  8 EMZÁCI BŘEZOVÁ      
  9 FEDOR MONTÍK B SOKOLOV      
  10 HVĚZDNÍ VODNÍCI      
  11 JAGDY ŠTĚDRÁ      
  12 KÁŇATA ALEX SOKOLOV      
  13 KOLEČKO ŠKODÍCI C OSTROV      
  14 LAMY NEJDEK      
  15 MÁJOVKA B TACHOV      
  16 MEĎÁCI SEABOWL KARLOVY VARY      
  17 MIMONI CHEB      
  18 MIS3 KARLOVY VARY      
  19 MLYNÁŘI HABARTOV      
  20 NIKOLA C KRASLICE      
  21 NIKOLA D KRASLICE      
  22 PAŠÁCI ALEX SOKOLOV      
  23 PAŠTIKY STARÁ CHODOVSKÁ      
  24 ROXY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ      
  25 ROXY B MARIÁNSKÉ LÁZNĚ      
  26 ŠABALCI DASNICE      
  27 SRŠNI NOVOSEDLY      
  28 STŘELCI JÁCHYMOV      
  29 TIPÁČ NEJDEK      
  30 TERMITI LOKET      
  31 ÚLET PŠOV      
  32 VENDETA A NOVÁ ROLE      
  33 VENDETA B NOVÁ ROLE      
  34 ŽÍLA E CHODOV      
  35 GARÁŽNÍCI CHEB      
  36 ŠVIHÁCI JÁCHYMOV      
  37 HOLÍCI JÁCHYMOV      
  38 ŠIPKAŘI OLOVÍ      
  39 HRADNÍ PÁNI B LOKET      
           

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.6.2020 02:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.6.2020 02:31:38