Aktuality
UŠO > Karlovarský kraj > Aktuality
Přihlášená družstva k sezóně 2019/2020

2.7.2019 22:00 (aktualizováno 29.7.2019 17:51) | Trbušek Jan | Přečteno: 1858×

+ pohár, herny, časy domácích zápasů, platby

Dámy a pánové,

     Přehled pihlášek k ligovému ročníku 2019/2020 (třetí ligy budou doplněny později). Součástí je i informace o tom, zda družstva budou hrát či nebudou hrát Pohár UŠO a zda budou či nebudou hrát v Hernách. Dále je to doplněno i o hrací den a čas domácích zápasů ( v případě, že den a čas nebude součástí přihlášky - budeme považovat, že nedošlo ke změně a tudíš zůstává čas ze sezóny 18/19). Modrá barva - ANO, červená barva NE. Momentálně volná místa v 2. lize budou doplněna družstvy z 2. míst třetích lig (budou li mít zájem 2. ligu hrát).

     Poslední kolonka vyznačuje úhradu za družstvo. Je-li toto pole zelené - družstvo má uhrazeno startovné na sezónu 2019/2020. 3.Ligy zatím orientačně - určitě dojde k nějakému nepřihlášení nebo naopak k novému přihlášení.

    POHÁR HERNY ČAS
  EXTRALIGA        
           
1 AC STAR ARENA CHODOV A     NE 14  
2 AC STAR ARENA CHODOV B     NE 14  
3 BOČNÍ VÍTR LOMNICE     SO 17  
4 volno        
5 FEDORÁCI SOKOLOV     SO 14  
6 GEPARDI A BŘEZOVÁ     SO 16:30  
7 HRADNÍ PÁNI LOKET A     NE 14  
8 JP ČECHIE DALOVICE     PÁ 18  
9 NIKOLA A KRASLICE     SO 16:30  
10 VOKURKY XXL MARIÁNSKÉ LÁZNĚ     NE 15  
11 ŽÍLA CHODOV A     SO 17  
12 ŽÍLA CHODOV B     NE 16  
           
           
  1.A LIGA        
1 DRUŽBA DOMINO OSTROV     SO 17  
2 DŘEVÁCI OD PRĎOCHA SOKOLOV     NE 14  
3 DT R.U.M. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ     NE15:30  
4 GEPARDI B BŘEZOVÁ     SO 13  
5 HO-WADA AŠ     SO 16:30  
6 J.P.M. RYVALOVÉ CHEB     SO 13  
7 KOLEČKO ŠKODÍCI B OSTROV     SO 17  
8 PANTEŘI MARŠOVY CHODY     SO 15  
9 PRŮŠVIH A KARLOVY VARY     SO 16  
10 RACEK B52 B KARLOVY VARY     SO 15  
11 VESELÝ OBUŠKY CHEB     SO 14  
12 ŽÍLA CHODOV C     SO 14  
           
  1.B LIGA        
1 ALEX SOKOLOV     NE 13  
2 BACARDI A KARLOVY VARY     NE 14  
3 DC LÁZEŇSKÉ HROTY MAR. LÁZNĚ     SO 15:30  
4 KOLEČKO ŠKODÍCI A OSTROV     SO 14  
5 LIŠÁCI BUKOVANY     SO 14  
6 NIKOLA B KRASLICE     SO 16:30  
7 PAPÍRÁK CHEB A     SO 16  
8 PRŮŠVIH B KARLOVY VARY     SO 17  
9 STRAKY Z DYLENĚ MAR. LÁZNĚ     SO 15:30  
10 ÚLET SPIRÁLA PŠOV     SO 14  
11 ŽÍLA CHODOV D     PÁ 18  
12 ŽÍLA CHODOV F     PÁ 18  
           
  2 A. LIGA        
1 BAKALÁŘI Z AŠE     SO 13  
2 BOBŘI DASNICE     SO 14  
3 BOBŘÍCI DASNICE     SO 15  
4 DC MÁJOVKA TACHOV A     SO 14  
5 DC U HNÁTA CITICE     SO 13  
6 DEVIL DOGS CHODOV     SO 16  
7 DRÁPALÍCI S.R.O. PLANÁ     NE 14  
8 DC/TC KNGS TACHOV     NE 14  
9 MLYNÁŘI HABARTOV     SO 14  
10 NIKOLA C KRASLICE     SO 13  
11 NIKOLA D KRASLICE     SO 13  
12 ŠK LUNA A MARIÁNSKÉ LÁZNĚ     SO 16  
           
  2.B LIGA        
1 60 SRO NEJDEK     SO 14  
2 BACARDI B KARLOVY VARY     NE 13  
3 DRAHOMÍRA KARLOVY VARY     NE 16  
4 JAGDY ŠTĚDRÁ     SO 17  
5 MIS3 KARLOVY VARY     NE 13  
6 PAŠTIKY STARÁ CHODOVSKÁ     SO 14  
7 ROXY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ     SO 16  
8 SRŠNI NOVOSEDLY     SO 16  
9 TIPÁČ NEJDEK     SO 18  
10 ÚLET PŠOV     SO 14  
11 VĚTRÁKOVI ŠROŤÁCI Z ÚTVINY     SO 13  
12 ŽÍLA E CHODOV     NE 14  

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2019 14:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.9.2019 14:47:10