Aktuality
UŠO > Karlovarský kraj > Aktuality
Přihlášená družstva k ligovému ročníku 2019/2020

11.6.2019 18:54 (aktualizováno 16.6.2019 13:27) | Trbušek Jan | Přečteno: 399×

přehled s Pohárem, Hernami a časy zápasů

Dámy a pánové,

     Přehled pihlášek k ligovému ročníku 2019/2020 (třetí ligy budou doplněny později). Součástí je i informace o tom, zda družstva budou hrát či nebudou hrát Pohár UŠO a zda budou či nebudou hrát v Hernách. Dále je to doplněno i o hrací den a čas domácích zápasů ( v případě, že den a čas nebude součástí přihlášky - budeme považovat, že nedošlo ke změně a tudíš zůstává čas ze sezóny 18/19). Modrá barva - ANO, červená barva NE. Momentálně volná místa v 2. lize budou doplněna družstvy z 2. míst třetích lig (budou li mít zájem 2. ligu hrát).

    POHÁR HERNY DEN A ČAS DOMÁCÍCH ZÁPASŮ
  EXTRALIGA      
         
1 ŽÍLA CHODOV A      
2 BOČNÍ VÍTR LOMNICE      
3 JP ČECHIE DALOVICE     PÁ 18
4 HRADNÍ PÁNI LOKET A      
5 DRAVCI FEDOR SOKOLOV      
6 ŽÍLA CHODOV B      
7 NIKOLA B KRASLICE      
8 AC STAR ARENA CHODOV A     NE 14
9 FEDORÁCI SOKOLOV     SO 14
10 AC STAR ARENA CHODOV C     NE 14
11 VOKURKY XXL MARIÁNSKÉ LÁZNĚ     NE 15
12 GEPARDI A BŘEZOVÁ      
         
         
         
  1. LIGA      
         
1 PRŮŠVIH A KARLOVY VARY     SO 16
2 ALEX SOKOLOV      
3 KOLEČKO ŠKODÍCI B OSTROV      
4 PANTEŘI TACHOV      
5 DT R.U.M. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ      
6 DC HVĚZDA CHEB      
7 NIKOLA C KRASLICE      
8 LIŠÁCI BUKOVANY      
9 DC LÁZEŇSKÉ HROTY MAR. LÁZNĚ      
10 J.P.M. RYVALOVÉ CHEB      
11 PRŮŠVIH B KARLOVY VARY     SO 16
12 ÚLET SPIRÁLA PŠOV      
13 RACEK B52 B KARLOVY VARY      
14 ŽÍLA CHODOV C      
15 DRUŽBA DOMINO OSTROV      
16 KOLEČKO ŠKODÍCI A OSTROV      
17 ŽÍLA CHODOV D      
18 VESELÝ OBUŠKY CHEB     ?
19 STRAKY Z DYLENĚ MAR. LÁZNĚ      
20 DŘEVÁCI OD PRĎOCHA SOKOLOV      
21 GEPARDI B BŘEZOVÁ      
22 ŽÍLA CHODOV F      
23 PAPÍRÁK CHEB A      
24 BACARDI A KARLOVY VARY     stejnej
         
         
         
  2. LIGA      
         
1 BACARDI B KARLOVY VARY     NE 13
2 DC/TC KNGS TACHOV      
3 HO-WADA AŠ      
4 DRÁPALÍCI S.R.O. PLANÁ      
5 DRAHOMÍRA KARLOVY VARY     NE 16
6 ŠK LUNA A MARIÁNSKÉ LÁZNĚ      
7 DC U HNÁTA CITICE      
8 NIKOLA D KRASLICE      
9 NIKOLA E KRASLICE      
10 MLYNÁŘI HABARTOV      
11 ROXY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ      
12 ÚLET PŠOV      
13 60 SRO NEJDEK      
14 PIRÁTI KRASLICE      
15 VĚTRÁKOVI ŠROŤÁCI Z ÚTVINY      
16 DEVIL DOGS CHODOV      
17 MIS3 KARLOVY VARY      
18 ŽÍLA E CHODOV      
19 FEDOR MONTÍK SOKOLOV      
20 PAŠTIKY STARÁ CHODOVSKÁ     SO
21 TIPÁČ NEJDEK      
22 DC MÁJOVKA TACHOV      
23 ?      
24 ?      

 

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2019 20:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.6.2019 21:05:38