TJ Sparta Úpice | BDC Královehradecký kraj (53) Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Pořadí: 97 | Turnajů: 54 | Body: 6400 |
Datum | Kolo | Název turnaje | Rozhodčí | HM | Hrací místo | Kat | Pořadí | Body | Akce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9.4.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Jaroměř - Stylle bar | C | 9. | 100 | |
2.4.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Jaroměř - Stylle bar | C | 5. | 130 | |
26.3.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 9. | 130 | |
19.3.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 18. | 100 | |
16.3.2024 | 0 | Double Open MSVČ muži | Formanová Monika | Velký Třebešov - U Vagonu | C | 13. | 130 | ||
12.3.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 11. | 120 | |
27.2.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 21. | 120 | |
22.2.2024 | 0 | TruToulka doplňkový | Téra Marek | 20 | Hajnice - Obecní hospoda | C | 7. | 120 | |
13.2.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 17. | 110 | |
8.2.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Velký Třebešov - U Vagonu | C | 10. | 100 | |
8.2.2024 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Velký Třebešov - U Vagonu | C | 5. | 120 | |
6.2.2024 | 0 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 9. | 120 | |
16.1.2024 | 0 | TruToulka doplňkový | Görner Vít | 20 | Trutnov - U Truta | C | 5. | 120 | |
16.1.2024 | 0 | TruToulka Open | Görner Vít | 20 | Trutnov - U Truta | C | 9. | 110 | |
28.11.2023 | 0 | TruToulka Open | Görner Vít | 20 | Trutnov - Sportbar Mládežnická | C | 33. | 100 | |
17.11.2023 | 0 | Open KHK-S jednotlivci | Vylíčil Ondřej | Arnultovice - U Soudku | C | 17. | 110 | ||
14.11.2023 | 40 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 17. | 100 | |
11.11.2023 | 0 | Double Open MSVČ muži | Mlejnek Miloslav | Chyjice - Obecní hospoda | C | 17. | 110 | ||
11.11.2023 | 0 | Double Open PWS dvojic | Mlejnek Miloslav | Chyjice - Obecní hospoda | C | 9. | 120 | ||
31.10.2023 | 38 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 10. | 110 | |
24.10.2023 | 37 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 10. | 120 | |
17.10.2023 | 36 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 13. | 110 | |
3.10.2023 | 34 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 6. | 140 | |
26.9.2023 | 33 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 13. | 110 | |
19.9.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 13. | 100 | |
5.9.2023 | 30 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 7. | 130 | |
29.8.2023 | 29 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 6. | 140 | |
22.8.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 9. | 110 | |
15.8.2023 | 27 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 14. | 100 | |
15.8.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 7. | 120 | |
5.8.2023 | 0 | Double Open MSVČ muži | Mach Miloš | Velké Svatoňovice - Na Puškvorci | C | 33. | 100 | ||
5.8.2023 | 0 | Double Open PWS dvojic | Mach Miloš | Velké Svatoňovice - Na Puškvorci | C | 13. | 120 | ||
1.8.2023 | 25 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 2. | 160 | |
1.8.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 13. | 100 | |
25.7.2023 | 24 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 5. | 120 | |
25.7.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 5. | 120 | |
18.7.2023 | 23 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 9. | 120 | |
11.7.2023 | 22 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 8. | 130 | |
11.7.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Červený Kostelec - Sport Sokolovna | C | 9. | 120 | |
27.6.2023 | 20 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Náchod - Murphy´s bar | C | 12. | 120 | |
20.6.2023 | 19 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 1. | 180 | |
20.6.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Provodov-Šonov - Obecní hostinec | C | 13. | 110 | |
6.6.2023 | 17 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 3. | 160 | |
30.5.2023 | 16 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Hronov - Prajzko | C | 8. | 120 | |
23.5.2023 | 15 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 10. | 120 | |
23.5.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 13. | 110 | |
20.5.2023 | 0 | Double Open MSVČ muži | Mlejnek Miloslav | Chyjice - Obecní hospoda | C | 25. | 110 | ||
16.5.2023 | 14 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 10. | 110 | |
9.5.2023 | 13 | NáChodka | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 8. | 120 | |
9.5.2023 | 0 | NáChodka doplňkový | Vylíčil Ondřej | 15 | Horní Radechová - Hospoda | C | 5. | 130 |