Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-50/148)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 760 | Turnajů: 153

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.1.2020 0 Páteční DARTs PUB Kučera Matěj Hradec Králové - DARTS PUB 11 12 C
21.1.2020 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 7 15 C
18.1.2020 2 U Kozatý "20" - bez ČP Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 22 13 C
18.1.2020 1 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 25 16 C
18.1.2020 0 Open KHK-S dvojice Goldmannová Anna Úpice - Pod Skalkou 11 14 C
18.1.2020 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 7 17 C
18.1.2020 Open KHK-S mládež Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 8 9 C
18.1.2020 Open KHK-S mládež Ráž Ludvík Rtyně v Podkrkonoší - U Žižky 5 8 C
17.1.2020 1 Místní Open KHK jih - mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 36 17 C
17.1.2020 0 Balkán Cup Horká Alena 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 21 16 C
17.1.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 13 16 C
17.1.2020 0 Open KHK-S dvojice Horká Alena 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 8 14 C
17.1.2020 0 Open KHK-S jednotlivci Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 7 15 C
17.1.2020 0 Páteční DARTs PUB Kučera Matěj Hradec Králové - DARTS PUB 20 17 C
17.1.2020 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo open 14 15 C
16.1.2020 2 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 8 10 C
16.1.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 9 13 C
16.1.2020 Roxy CUP Obermajer Oldřich Roxy bar 28 17 C
15.1.2020 7 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 20 21 C
15.1.2020 2 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 7 16 C
15.1.2020 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 7 14 C
15.1.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 6 12 C
15.1.2020 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 5 17 C
15.1.2020 0 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 26 17 C
14.1.2020 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 17 C
11.1.2020 6 Roxy BAR HK CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 22 21 C
11.1.2020 1 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 18 15 C
11.1.2020 0 Bistro U Štěpánků - dvojice Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 7 14 C
11.1.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 10 15 C
11.1.2020 0 Podivné šipkohraní základní Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 7 17 C
11.1.2020 Místní Open KHK jih - jednotlivci Slovák Milan Račické házení 26 17 C
10.1.2020 1 O Puškvorecký pohár zákadní Knap Martin 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 22 16 C
10.1.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 17 16 C
10.1.2020 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Knap Martin 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 7 10 C
10.1.2020 0 Páteční DARTs PUB Kučera Matěj Hradec Králové - DARTS PUB 13 16 C
10.1.2020 0 Páteční DARTs PUB Kučera Matěj Hradec Králové - DARTS PUB 12 11 C
10.1.2020 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo open 10 14 C
9.1.2020 0 Bistro U Štěpánků - základ. Štěpánek Pavel Běleč nad Orlicí - U Štěpánků 17 16 C
9.1.2020 Roxy CUP Obermajer Oldřich Roxy cup 22 15 C
8.1.2020 6 O pohár Sparty Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 13 16 C
8.1.2020 1 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 12 16 C
8.1.2020 0 O pohár Sparty doplňkový Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 10 14 C
8.1.2020 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 26 18 C
7.1.2020 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 6 15 C
6.1.2020 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo open 12 14 C
4.1.2020 4 Roxy BAR HK CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 18 16 C
4.1.2020 3 Místní Open KHK jih - dvojice Komora Martin Štít - Restaurace Chárovna 14 14 C
4.1.2020 3 Místní Open KHK jih - jednotlivci Komora Martin Štít - Restaurace Chárovna 27 16 C
4.1.2020 0 U Kozatý "20" Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 12 16 C
3.1.2020 0 O pohár Cukrárny Lamka Josef 07 Náchod - Cukrárna 15 16 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2020 21:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.1.2020 21:23:25