Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-50/1152)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1360 | Turnajů: 1152

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
12.10.2019 17 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 15 15 C
12.10.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 11 10 C
12.10.2019 0 Podivné šipkohraní základní Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 10 14 C
11.10.2019 11 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 12 15 C
11.10.2019 0 Balkán Cup Bedlivý Pavel 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 19 16 C
11.10.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 18 16 C
11.10.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 10 12 C
10.10.2019 10 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 9 10 C
10.10.2019 3 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 9 12 C
10.10.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 8 11 C
10.10.2019 0 Vagon doplňkový Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagon 6 9 C
9.10.2019 10 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 22 14 C
9.10.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 17 17 C
9.10.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 24 17 C
9.10.2019 0 Pirátský Open Pullmann Lukáš 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 6 13 C
8.10.2019 23 TruToulka Open Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Národní dům 26 20 C
8.10.2019 0 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 11 17 C
8.10.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Národní dům 8 14 C
5.10.2019 21 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 18 16 C
5.10.2019 4 U Kozatý CUP Filipi Lukáš Hradec Králové - U kozatý 23 16 C
5.10.2019 0 Double Open MSVČ muži Komárková Eliška Velký Třebešov - U Vagonu 38 10 C
5.10.2019 0 Double Open MSVČ ženy Komárková Eliška Velký Třebešov - U Vagonu 22 10 C
5.10.2019 0 Double Open PWS dvojic Komárková Eliška Velký Třebešov - U Vagonu 25 17 C
5.10.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 11 14 C
5.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Komárková Eliška Velký Třebešov - U Vagonu 14 17 C
5.10.2019 0 Páteční DARTs PUB Douda Petr Hradec Králové - DARTS PUB 10 13 C
5.10.2019 0 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Kralove - Roxy Bar 19 15 C
5.10.2019 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 19 19 C
5.10.2019 U Huberta - základní Bursa Martin Mistr Huberta 16 17 C
4.10.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 14 16 C
4.10.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 19 16 C
4.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 6 9 C
4.10.2019 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo open 8 17 C
3.10.2019 0 Skalka Cup Bedlivý Pavel 26 Úpice - Pod Skalkou 20 15 C
3.10.2019 Mistr Stračova Bulíček Michal Mistr Stračova 2019 8 18 C
2.10.2019 9 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 18 15 C
2.10.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 17 18 C
2.10.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 7 7 C
2.10.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 30 18 C
2.10.2019 0 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 8 14 C
1.10.2019 22 TruToulka kat. B+ Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Družba 21 16 C
1.10.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Družba 16 18 C
1.10.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 9 9 C
28.9.2019 0 Mistrovství Žacléře - Mem. Vl. Halenára Černá Marcela 10 Žacléř - Kahan 19 15 C
28.9.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 6 15 C
28.9.2019 0 Sova CUP Macháček Josef Hradec Králové - Hospůdka Sova 19 19 C
28.9.2019 AG šipky Obědovice - série dvojic Žďárský Martin AG Obědovice dvojice 10 14 C
28.9.2019 Bjelítko OPEN Nosek Jan Bjelidlo open 13 19 C
27.9.2019 15 Roxy Bjelmo CUP Černý Josef Hradec Králové - ROXY BAR 13 16 C
27.9.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 19 14 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.10.2019 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 14.10.2019 13:30:14