Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-50/212)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - ŽENY kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 22 | Turnajů: 212

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
20.11.2019 49 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 17 18 C
20.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel Trutnov - Sedmička 25 14 C
19.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 16 C
13.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 28 20 C
9.11.2019 0 Double Open MSVČ ženy Černý Pavel Velké Poříčí - Hostinec U Hanušů 15 10 B
9.11.2019 0 Double Open PWS dvojic Černý Pavel Velké Poříčí - Hostinec U Hanušů 27 17 C
6.11.2019 0 Orel Dart Open dvojnásobný Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 24 17 C
6.11.2019 0 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 6 16 C
5.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 12 15 C
1.11.2019 0 O Puškvorecký pohár Knap Martin 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 11 16 C
30.10.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 9 11 C
30.10.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 29 18 C
28.10.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 5 13 C
23.10.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 22 15 C
23.10.2019 0 Pirátský Open Pullmann Lukáš 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 10 15 C
22.10.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - U Kousala 17 13 C
22.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 17 C
19.10.2019 22 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 8 15 A
19.10.2019 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 12 9 C
19.10.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 31 10 A
16.10.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 24 18 C
12.10.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 6 15 C
11.10.2019 0 Balkán Cup Bedlivý Pavel 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 19 16 C
9.10.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 24 17 C
9.10.2019 0 Pirátský Open Pullmann Lukáš 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 6 13 C
8.10.2019 0 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 11 17 C
5.10.2019 0 Double Open MSVČ ženy Komárková Eliška Velký Třebešov - U Vagonu 22 10 B
5.10.2019 0 Double Open PWS dvojic Komárková Eliška Velký Třebešov - U Vagonu 25 17 C
5.10.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Komárková Eliška Velký Třebešov - U Vagonu 14 17 C
2.10.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 17 18 C
2.10.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 30 18 C
1.10.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Družba 16 18 C
28.9.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 6 15 C
25.9.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 17 17 C
21.9.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 7 16 C
19.9.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 9 14 C
18.9.2019 42 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 19 21 C
18.9.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 25 18 C
14.9.2019 21 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 8 15 A
14.9.2019 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 12 9 C
14.9.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 30 10 A
14.9.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 17 19 C
10.9.2019 0 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 16 C
10.9.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Na Pražské 11 21 C
3.9.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 19 C
31.8.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 4 11 C
30.8.2019 0 Balkán Cup Goldmannová Anna 19 Velké Svatoňovice Na Balkáně 13 16 C
30.8.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 9 14 C
29.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 13 16 C
28.8.2019 40 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 22 20 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.11.2019 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.11.2019 10:45:37