Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-50/423)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 170 | Turnajů: 432

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
20.8.2019 16 TruToulka kat. C+ Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Na Stadionu 21 18 C
20.8.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Na Stadionu 15 20 C
20.8.2019 0 Vagon Formanová Monika Velký Třebešov - U Vagonu 11 16 C
17.8.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Havlovice - U Lávky 17 14 C
17.8.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Havlovice - U Lávky 25 17 C
17.8.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Havlovice - U Lávky 11 13 C
17.8.2019 0 Open KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Havlovice - U Lávky 11 13 C
17.8.2019 0 Pohár W-Sportu dvojic finále Vylíčil Ondřej Havlovice - U Lávky 22 17 C
16.8.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 18 16 C
15.8.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 12 16 C
15.8.2019 0 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 12 12 C
15.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 16 C
14.8.2019 37 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 22 17 C
14.8.2019 2 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 21 16 C
14.8.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 27 18 C
13.8.2019 15 TruToulka Open Svoboda Libor 20 Trutnov - U Kousala 25 22 C
13.8.2019 0 TruToulka doplňkový Svoboda Libor 20 Trutnov - U Kousala 21 18 C
13.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 11 17 C
11.8.2019 5 O pohár Sparty dvojnásobný Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 19 18 C
10.8.2019 0 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 14 16 C
10.8.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 10 15 C
10.8.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 11 11 C
10.8.2019 0 Podivné šipkohraní dvojnásobný Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 9 10 C
9.8.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 16 16 C
9.8.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 8 11 C
9.8.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 9 17 C
9.8.2019 0 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 15 17 C
8.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 19 C
7.8.2019 1 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 20 19 C
7.8.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 15 15 C
7.8.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 32 19 C
6.8.2019 14 TruToulka kat. B+ Svoboda Libor 20 Trutnov - Na Pražské 16 20 C
6.8.2019 0 TruToulka doplňkový Svoboda Libor 20 Trutnov - Na Pražské 17 24 C
3.8.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 9 15 C
2.8.2019 0 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 12 16 C
2.8.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 12 14 C
31.7.2019 31 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 20 16 C
31.7.2019 0 O pohár Sparty Hloušek Jaroslav 04 Úpice - Apríl bar 16 15 C
31.7.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 28 19 C
30.7.2019 13 TruToulka Open Svoboda Libor 20 Trutnov - Národní dům 12 15 C
30.7.2019 0 TruToulka doplňkový Svoboda Libor 20 Trutnov - Národní dům 13 20 C
30.7.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 18 18 C
30.7.2019 0 Vagon doplňkový Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 10 14 C
27.7.2019 0 O pohár Žacléře Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 11 16 C
26.7.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 13 11 C
25.7.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 9 16 C
24.7.2019 30 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 13 17 C
24.7.2019 0 Orel Dart Open trojnásobný Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 31 17 C
23.7.2019 12 TruToulka kat. C+ Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Družba 11 11 C
23.7.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Družba 11 13 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.8.2019 05:04:06