Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-50/430)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 101 | Turnajů: 430

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
18.9.2019 42 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 19 21 C
18.9.2019 7 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 16 17 C
18.9.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 25 18 C
17.9.2019 20 TruToulka kat. C+ Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - U Kousala 19 16 C
17.9.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - U Kousala 14 17 C
14.9.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 36 10 A
14.9.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 17 19 C
14.9.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Nová Ves n. Pop. - Kulturní dům 24 13 C
13.9.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 14 11 C
13.9.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Bedlivý Pavel 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 15 15 C
11.9.2019 6 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 17 18 C
11.9.2019 0 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 12 11 C
11.9.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 10 7 C
11.9.2019 0 Orel Dart Open dvojnásobný Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 22 12 C
10.9.2019 19 TruToulka Open Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Na Pražské 32 23 C
10.9.2019 0 Dřevěnka Cup Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 16 C
10.9.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Na Pražské 11 21 C
7.9.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 11 14 C
7.9.2019 0 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 14 16 C
7.9.2019 0 Podivné šipkohraní základní Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 12 13 C
6.9.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 19 15 C
6.9.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 8 12 C
5.9.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 11 15 C
4.9.2019 28 O pohár Sparty Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 20 17 C
4.9.2019 5 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 16 14 C
4.9.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 30 19 C
3.9.2019 18 TruToulka kat. B+ Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Národní dům 18 16 C
3.9.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Národní dům 10 16 C
31.8.2019 8 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Goldmannová Anna 08 Úpice - Pod Skalkou 10 14 C
31.8.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 4 11 C
30.8.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 15 14 C
30.8.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 10 12 C
30.8.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 9 14 C
29.8.2019 0 MeVa Cup doplňkový Kejzlar Pavel 12 Úpice - Zifčák 10 10 C
29.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 13 17 C
28.8.2019 40 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 22 20 C
28.8.2019 4 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 17 16 C
28.8.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 24 17 C
27.8.2019 17 TruToulka Open Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Družba 25 23 C
27.8.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Družba 14 20 C
27.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 11 13 C
25.8.2019 6 O pohár Sparty dvojnásobný Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 14 16 C
25.8.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 10 11 C
24.8.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 11 15 C
24.8.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 10 15 C
24.8.2019 0 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 12 13 C
23.8.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 18 17 C
22.8.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Kejzlar Pavel 12 Úpice - Pod Skalkou 13 18 C
22.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 9 16 C
21.8.2019 39 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 17 20 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 02:21

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 02:21:16