Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-50/458)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 138 | Turnajů: 468

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
20.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 11 16 C
17.8.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Havlovice - U Lávky 25 17 C
17.8.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Vylíčil Ondřej Havlovice - U Lávky 17 14 C
17.8.2019 0 Pohár W-Sportu dvojic finále Vylíčil Ondřej Havlovice - U Lávky 22 17 C
16.8.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 18 16 C
15.8.2019 0 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 12 12 C
15.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 16 C
14.8.2019 37 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 22 17 C
14.8.2019 2 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 21 16 C
14.8.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 27 18 C
13.8.2019 15 TruToulka Open Svoboda Libor 20 Trutnov - U Kousala 25 22 C
13.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 11 17 C
9.8.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 16 16 C
9.8.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 9 17 C
9.8.2019 0 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 15 17 C
8.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 19 C
8.8.2019 0 Vagon doplňkový Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 9 13 C
7.8.2019 1 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 20 19 C
7.8.2019 0 O pohár Sparty Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 16 18 C
7.8.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Trdlikát Libor 04 Úpice - Apríl bar 15 15 C
7.8.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 32 19 C
6.8.2019 0 TruToulka doplňkový Svoboda Libor 20 Trutnov - Na Pražské 17 24 C
6.8.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 14 17 C
3.8.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 9 15 C
2.8.2019 0 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 12 16 C
2.8.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 12 14 C
1.8.2019 0 Vagon Melicharová Radka 06 Velký Třebešov - U Vagonu 6 11 C
31.7.2019 31 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 20 16 C
31.7.2019 0 O pohár Sparty Hloušek Jaroslav 04 Úpice - Apríl bar 16 15 C
31.7.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Hloušek Jaroslav 04 Úpice - Apríl bar 10 8 C
31.7.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 28 19 C
30.7.2019 0 TruToulka doplňkový Svoboda Libor 20 Trutnov - Národní dům 13 20 C
30.7.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 18 18 C
26.7.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 13 11 C
25.7.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 9 16 C
24.7.2019 34 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 13 15 C
24.7.2019 30 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 13 17 C
24.7.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 8 9 C
24.7.2019 0 Orel Dart Open trojnásobný Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 31 17 C
23.7.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Družba 11 13 C
20.7.2019 0 Double Open PWS dvojic Mlejnek Eduard Jičín - Cafe bar Štěstí 17 16 C
19.7.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 17 16 C
18.7.2019 0 Skalka Cup Horká Alena 26 Úpice - Pod Skalkou 12 13 C
18.7.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 6 9 C
17.7.2019 29 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 13 17 C
17.7.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 17 14 C
16.7.2019 11 TruToulka Open Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Na Stadionu 19 16 C
16.7.2019 0 TruToulka doplňkový Vylíčil Ondřej 20 Trutnov - Na Stadionu 16 18 C
16.7.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 16 17 C
14.7.2019 3 O pohár Sparty dvojnásobný Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 13 13 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.8.2019 13:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.8.2019 13:34:52