Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-50/629)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství SVČ 2019 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 147 | Turnajů: 646

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
30.11.2019 52 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 32 16 C
30.11.2019 0 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 16 13 C
30.11.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 11 12 C
29.11.2019 13 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 13 13 C
29.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 14 10 C
29.11.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 13 14 C
27.11.2019 17 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 12 13 C
27.11.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 13 15 C
27.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 26 16 C
27.11.2019 0 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 9 12 C
26.11.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 6 13 C
22.11.2019 12 Balkán Cup Goldmannová Anna 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 26 14 C
21.11.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 8 12 C
20.11.2019 49 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 17 18 C
20.11.2019 16 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 18 16 C
20.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 25 14 C
20.11.2019 0 Pirátský Open Pullmann Lukáš 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 10 11 C
19.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 16 C
15.11.2019 0 O Puškvorecký pohár Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 17 14 C
15.11.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Knap Martin 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 6 9 C
14.11.2019 11 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 12 15 C
13.11.2019 50 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 14 19 C
13.11.2019 15 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 16 14 C
13.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 28 20 C
13.11.2019 0 Pirátský Open Pullmann Lukáš 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 8 11 C
12.11.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 5 10 C
9.11.2019 0 Double Open PWS dvojic Černý Pavel Velké Poříčí - Hostinec U Hanušů 27 17 C
7.11.2019 11 Dámská jízda speciál Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 11 11 C
6.11.2019 14 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 16 16 C
6.11.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 18 18 C
6.11.2019 0 Orel Dart Open dvojnásobný Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 24 17 C
6.11.2019 0 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 6 16 C
5.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 12 15 C
1.11.2019 12 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 11 15 C
1.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 14 16 C
31.10.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 13 15 C
31.10.2019 0 Vagon doplňkový Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 11 13 C
30.10.2019 13 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 13 18 C
30.10.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 15 18 C
30.10.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 9 11 C
30.10.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 29 17 C
30.10.2019 0 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 7 10 C
29.10.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 10 14 C
28.10.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 5 13 C
25.10.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 13 14 C
24.10.2019 10 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 11 12 C
24.10.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 12 12 C
24.10.2019 0 Vagon doplňkový Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 8 11 C
23.10.2019 47 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 18 19 C
23.10.2019 12 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 16 14 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 8.12.2019 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 8.12.2019 09:22:39