Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-50/701)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Mistrovství SVČ - ŽENY absolutní pořadí

Archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 169 | Turnajů: 701

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
1.12.2019 Mistrovství SVČ finále ženy Vylíčil Ondřej Úpice - Městský sál (7.12.) 27 10 M
30.11.2019 52 Orel Dart Open (Maršovák) Mervart Martin 05 Trutnov - Sedmička 32 8 C
30.11.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 11 7 C
30.11.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Černá Marcela 10 Žacléř - Bingo bar 10 7 C
30.11.2019 0 O pohár Žacléře finále Černá Marcela 10 Žacléř - Bingo bar 15 8 C
29.11.2019 13 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 13 8 C
29.11.2019 0 O Puškvorecký pohár zákadní Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 13 6 C
27.11.2019 17 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 12 7 C
27.11.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 13 8 C
27.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 26 8 C
27.11.2019 0 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 9 8 C
26.11.2019 0 Open KHK-S dvojice Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 6 7 C
22.11.2019 12 Balkán Cup Goldmannová Anna 19 Velké Svatoňovice - Na Balkáně 26 8 C
22.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 22 7 C
21.11.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 8 8 C
20.11.2019 49 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 17 10 C
20.11.2019 16 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 18 10 C
20.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 25 7 C
19.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 10 12 C
16.11.2019 23 O pohár Žacléře zvýhodněný Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 14 9 C
16.11.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Fronc Jaroslav 10 Žacléř - Bingo bar 9 10 C
16.11.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 10 9 C
16.11.2019 0 Podivné šipkohraní trojnásobný Horká Alena 22 Úpice - Pod Skalkou 13 10 C
15.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 15 10 C
15.11.2019 0 O Puškvorecký pohár zákadní Svoboda Libor 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 17 8 C
14.11.2019 11 Skalka Cup Goldmannová Anna 26 Úpice - Pod Skalkou 12 10 C
13.11.2019 50 O pohár Sparty Dvořáček Aleš 04 Úpice - Apríl bar 14 10 C
13.11.2019 15 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 16 8 C
13.11.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 28 12 C
9.11.2019 0 Double Open MSVČ ženy Černý Pavel Velké Poříčí - Hostinec U Hanušů 15 6 B
9.11.2019 0 Double Open PWS dvojic Černý Pavel Velké Poříčí - Hostinec U Hanušů 27 11 C
8.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 13 8 C
7.11.2019 11 Dámská jízda Goldmannová Anna 13 Úpice - Pod Skalkou 6 5 C
6.11.2019 14 Vítězná středa Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 16 10 C
6.11.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 18 10 C
6.11.2019 0 Orel Dart Open dvojnásobný Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 24 10 C
6.11.2019 0 Pirátský Open Vlk Martin 17 Rtyně v Podkrkonoší - U Vlčků 6 11 C
5.11.2019 0 Open KHK-S jednotlivci Kousal Zdeněk 11 Broumov - Dřevěnka 12 10 C
2.11.2019 0 O pohár Žacléře Černá Marcela 10 Žacléř - Bingo bar 16 10 C
2.11.2019 0 O pohár Žacléře doplňkový Černá Marcela 10 Žacléř - Bingo bar 7 8 C
1.11.2019 12 Maršovský Scoro turnaj Kuneš Radomír 14 Horní Maršov - Pod Starou horou 11 9 C
1.11.2019 0 O pohár Cukrárny Semerák Tomáš 07 Náchod - Cukrárna 14 10 C
1.11.2019 0 O Puškvorecký pohár zákadní Knap Martin 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 11 10 C
1.11.2019 0 Open KHK-S doplňkový jednotlivci Knap Martin 29 Velké Svatoňovice - Na Puškvorci 6 10 C
31.10.2019 0 Vagon Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 13 9 C
31.10.2019 0 Vagon doplňkový Formanová Monika 06 Velký Třebešov - U Vagonu 11 8 C
30.10.2019 13 Vítězná středa zvýhodněný Hilčík Petr 28 Vítězná - Sportcentrum 13 12 C
30.10.2019 0 O pohár Sparty Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 15 8 C
30.10.2019 0 O pohár Sparty doplňkový Bedlivý Pavel 04 Úpice - Apríl bar 9 7 C
30.10.2019 0 Orel Dart Open (Maršovák) Horák Karel 05 Trutnov - Sedmička 29 9 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.2.2020 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.2.2020 06:22:23