Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-50/343)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství SVČ 2024 - MUŽI D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 225 | Turnajů: 343

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
21.6.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1819C
19.6.202429O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar2021C
19.6.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar Mládežnická2113C
19.6.20240Vítězná středaFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum818C
18.6.20240NáChodkaFormanová Monika15Šonov - Obecní hostinec2320C
18.6.20240NáChodka doplňkovýFormanová Monika15Šonov - Obecní hostinec2317C
18.6.20240TruToulka doplňkovýAdámková Arleta20Trutnov - U Truta1513C
18.6.20240TruToulka OpenAdámková Arleta20Trutnov - U Truta1513C
15.6.20246O pohár Žacléře zvýhodněnýFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům1019C
15.6.20240Open KHK-S doplňkový jednotlivciMannová Alena22Úpice - Pod Skalkou1217C
15.6.20240Podivné šipkohraní dvojnásobnýMannová Alena22Úpice - Pod Skalkou1019C
14.6.20246Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horou1515C
14.6.20240Mistrovství ÚpickaŠandová Eva16Úpice - Apríl bar2618C
14.6.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1317C
13.6.20240NáChodkaFormanová Monika15Velký Třebešov - U Vagonu2116C
13.6.20240NáChodka doplňkovýFormanová Monika15Velký Třebešov - U Vagonu2119C
12.6.20240O pohár SpartyTrdlikát Libor04Úpice - Apríl bar1321C
12.6.20240O pohár Sparty doplňkovýTrdlikát Libor04Úpice - Apríl bar1417C
12.6.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar Mládežnická2619C
12.6.20240Vítězná středaFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum1215C
11.6.20240NáChodkaVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinec2218C
11.6.20240TruToulka doplňkovýMarksová Blanka20Trutnov - U Truta1819C
11.6.20240TruToulka OpenMarksová Blanka20Trutnov - U Truta2317C
9.6.20240Párty šipkařů SVČ - Šipky zavírák mužiVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště4012C
8.6.20240Král ligy kategorie DVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště1411C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3119C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3220C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště2320C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3218C
8.6.20240Open KHK-S jednotlivciVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště2720C
7.6.20240Párty šipkařů SVČ - Šipky KiliánVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště4018C
7.6.20240Párty šipkařů SVČ - Šipky votvírákVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3218C
7.6.20240Párty šipkařů SVČ - Šipky votvírákVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3218C
7.6.20240Párty šipkařů SVČ - Šipky votvírákVylíčil OndřejNesytá u Kohoutova - Tábořiště3218C
5.6.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar Mládežnická2421C
5.6.20240Vítězná středaFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum1019C
4.6.20240NáChodkaVylíčil Ondřej15Provodov-Šonov - Obecní hostinec3021C
4.6.20240TruToulka doplňkovýMervart Martin20Trutnov - U Truta1619C
4.6.20240TruToulka kat. B+Mervart Martin20Trutnov - U Truta2019C
1.6.20240Open KHK-S jednotlivciFronc Jaroslav10Žacléř - Národní dům921C
1.6.20240Podivné šipkohraníMannová Alena22Úpice - Pod Skalkou1619C
31.5.202410Vrchlabský OpenJirásek Jan19Vrchlabí - Sklípek721C
31.5.20245Maršovský Scoro turnajKuneš Radomír14Horní Maršov - Pod Starou horou1517C
31.5.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1721C
31.5.20240Vrchlabský Open doplňkovýJirásek Jan19Vrchlabí - Sklípek721C
29.5.20240O pohár SpartyTrdlikát Libor04Úpice - Apríl bar1519C
29.5.20240O pohár Sparty doplňkovýTrdlikát Libor04Úpice - Apríl bar1217C
29.5.20240Orel Dart Open doplňkovýHorák Karel05Trutnov - Sportbar Mládežnická2020C
29.5.20240Orel Dart Open dvojnásobnýHorák Karel05Trutnov - Sportbar Mládežnická2218C
29.5.20240Vítězná středa zvýhodněnýFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum919C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.6.2024 03:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.6.2024 03:28:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement