Započítané turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Započítané turnaje (1-50/341)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství SVČ 2024 - MUŽI C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 116 | Turnajů: 347

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
23.7.20240NáChodkaVylíčil Ondřej15Jaroměř - Stylle bar1919C
23.7.20240NáChodka doplňkovýVylíčil Ondřej15Jaroměř - Stylle bar1819C
20.7.20240Úpické dvojiceGoldmannová Anna30Úpice - Apríl bar1320C
19.7.202415Vrchlabský OpenJirásek Jan19Vrchlabí - Sklípek819C
19.7.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna915C
18.7.20240Skalka CupGoldmannová Anna26Úpice - Pod Skalkou812C
18.7.20240Skalka Cup doplňkovýGoldmannová Anna26Úpice - Pod Skalkou815C
17.7.202433O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar2024C
17.7.2024Vítězná středaFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum1018C
16.7.20240NáChodkaFormanová Monika15Jaroměř - Stylle bar1319C
16.7.20240TruToulka doplňkovýGörner Vít20Trutnov - Družba1214C
16.7.20240TruToulka kat. B+Görner Vít20Trutnov - Družba1818C
12.7.202414Vrchlabský OpenJirásek Jan19Vrchlabí - Sklípek1421C
12.7.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1618C
12.7.20240Vrchlabský Open doplňkovýJirásek Jan19Vrchlabí - Sklípek1420C
11.7.20240NáChodkaFormanová Monika15Velký Třebešov - U Vagonu1421C
11.7.20240NáChodka doplňkovýFormanová Monika15Velký Třebešov - U Vagonu1419C
10.7.20240O pohár SpartyTrdlikát Libor04Úpice - Apríl bar1421C
10.7.20240O pohár Sparty doplňkovýTrdlikát Libor04Úpice - Apríl bar1017C
10.7.20240Vítězná středaFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum918C
9.7.20240NáChodkaVylíčil Ondřej15Červený Kostelec - Sport Sokolovna3219C
9.7.20240TruToulka OpenMarksová Blanka20Trutnov - U Kousala2318C
5.7.202413Vrchlabský OpenJirásek Jan19Vrchlabí - Sklípek619C
5.7.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1719C
3.7.202429O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar2021C
3.7.20240Vítězná středaFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum1218C
2.7.20240NáChodka doplňkovýFormanová Monika15Červený Kostelec - Sokolovna2317C
2.7.20240TruToulka doplňkovýHorák Karel20Trutnov - U Kousala1519C
2.7.20240TruToulka OpenHorák Karel20Trutnov - U Kousala1518C
29.6.20240Double Open PWS dvojicBubaň PavelVítězná - Sportcentrum2019C
29.6.20240Open KHK-S jednotlivciBubaň PavelVítězná - Sportcentrum1620C
29.6.20240Open KHK-S jednotlivciBubaň PavelVítězná - Sportcentrum1615C
28.6.202412Vrchlabský OpenJirásek Jan19Vrchlabí - Sklípek1320C
28.6.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1118C
26.6.20240O pohár Sparty doplňkovýTrdlikát Libor04Úpice - Apríl bar119C
26.6.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar Mládežnická1718C
26.6.20240Orel Dart Open doplňkovýTomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar Mládežnická1517C
26.6.20240Vítězná středa zvýhodněnýFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum814C
25.6.20240NáChodkaVylíčil Ondřej15Červený Kostelec - Sport Sokolovna2619C
25.6.20240TruToulka doplňkovýGörner Vít20Trutnov - U Kousala1116C
25.6.20240TruToulka kat. B+Görner Vít20Trutnov - U Kousala1314C
22.6.20240Open KHK-S jednotlivciGoldmannová Anna26Úpice - Pod Skalkou511C
21.6.20240O pohár CukrárnyLamka Josef07Náchod - Cukrárna1819C
20.6.20240Skalka CupGoldmannová Anna26Úpice - Pod Skalkou914C
19.6.202429O pohár SpartyDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar2021C
19.6.20240O pohár Sparty doplňkovýDvořáček Aleš04Úpice - Apríl bar1317C
19.6.20240Orel Dart Open (Maršovák)Tomcsányi Aleš05Trutnov - Sportbar Mládežnická2113C
19.6.20240Vítězná středaFarská Jana28Vítězná - Sportcentrum817C
18.6.20240NáChodkaFormanová Monika15Šonov - Obecní hostinec2320C
18.6.20240NáChodka doplňkovýFormanová Monika15Šonov - Obecní hostinec2317C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 01:39:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement