11.3.2023| Velký Třebešov - U Vagonu| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Formanová Monika| Hráčů: 45| Žebříčků: 5
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
33. | Chládek Martin | CZE056204 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
13. | Čírtek Tomáš | CZE074303 | Červený Kostelec | |
33. | Demuth Petr | CZE030467 | Horní Maršov | |
25. | Dudáček Martin | CZE002030 | B | SKKS Cukrárna Náchod |
33. | Dusbaba Tomáš | CZE074552 | Červený Kostelec | |
13. | Felcman Jiří | CZE001484 | A | SKKS Cukrárna Náchod |
7. | Hendrych Daniel | CZE042296 | C | Jičín |
17. | Hofman Martin | CZE006587 | B | DoubleTrouble Hradec Králové |
17. | Hofman Petr | CZE050491 | B | DoubleTrouble Hradec Králové |
2. | Holík Jiří | CZE001293 | A | (TJ Sparta Úpice) |
33. | Hromádko Leoš | CZE032994 | B | Žraloci Trutnov |
9. | Janku Jiří | CZE031947 | B | Lumírkovci Úpice |
33. | Jarkovský Robert | CZE042482 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
13. | Kábrt Michal | CZE053920 | B | SKKS Cukrárna Náchod |
25. | Klepáček Radim | CZE071932 | Červený Kostelec | |
25. | Krtička Jakub | CZE062933 | Broumov | |
17. | Kulda Jiří | CZE063649 | C | Jestřábi Velké Svatoňovice |
33. | Kuneš Radomír | CZE000233 | Horní Maršov | |
25. | Mach Miloš | CZE002095 | A | ŠK Republika Úpice |
33. | Melichar David | CZE044617 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
17. | Mikunda Tomáš | CZE043085 | B | Orli Trutnov |
3. | Mindžák Milan | CZE001635 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
9. | Miščuk Ladislav | CZE041598 | D | 133 Královec |
17. | Moravec Martin | CZE056906 | C | ŠK Stolinka Nový Bydžov |
25. | Mráz Radek | CZE044716 | C | Klikaři z Podskalky Úpice |
25. | Pavlista Zdeněk | CZE040444 | Náchod | |
33. | Pirkl Filip | CZE051304 | B | Dřevěnka Broumov |
5. | Pirkl Marian | CZE047572 | B | Dřevěnka Broumov |
5. | Pozděna Petr | CZE071061 | C | TJ Sokol Horní Radechová |
13. | Regner David | CZE056777 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice |
33. | Řezáč Michal | CZE075962 | Červený Kostelec | |
17. | Richter Kryštof | CZE068141 | Červený Kostelec | |
4. | Semerák Jan | CZE052126 | A | Darts Brothers Červený Kostelec |
25. | Svoboda Libor | CZE026803 | A | Trutnov |
9. | Šilar David | CZE001122 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
7. | Škývara Vladimír | CZE052510 | B | SKKS Cukrárna Náchod |
33. | Štěpán Petr | CZE021967 | C | Orli Trutnov |
33. | Šustr Vlastimil | CZE019948 | C | ŠK Rebelové Myštěves |
9. | Téra Marek | CZE049748 | B | Černý Sup Hajnice |
1. | Tišler Matěj | CZE054746 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice |
33. | Tlustý Ladislav | CZE014137 | Trutnov | |
17. | Tomcsányi Aleš | CZE047362 | A | Tornádo Vlčice |
25. | Vylíčil Ondřej | CZE002896 | B | TJ Sparta Úpice |
17. | XXXBílek Jiří | CZE009229 | ||
33. | XXXMíl Jindřich | CZE001776 |