Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/64)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J muži

18.2.2023| Vítězná-Kocléřov - Sportcentrum| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 64| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
2.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
3.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
4.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
5.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
7.Lár Jakub CZE062904BVo tečku Vítězná
7.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
9.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec
9.Koščál Daniel CZE057097BŽraloci Trutnov
9.Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník
9.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
13.Meixner Jiří CZE040819ADC Prima Česká Skalice
13.Mervart Martin CZE054377BOrli Trutnov
13.Plíšek Jakub CZE050158ADC Prima Česká Skalice
13.Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov
17.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
17.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
17.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové
17.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
17.Kynčl Jakub CZE044116BOrli Trutnov
17.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice
17.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
17.Záruba Martin CZE001682BŠK Vítkov Jilemnice
25.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
25.Grgurevič Patrik CZE070628AKlášterní Mniši Slatiňany
25.Hendrych Daniel CZE042296CJičín
25.Klouzek Radek CZE025815BFerbek Hradec Králové
25.Kohout Jaroslav CZE062649CRafani Dvůr Králové
25.Křapka Marek CZE058757AŠK Nola Vilémov
25.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov
25.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
33.Čihulek Pavel 2000CZE057987CRychtáři Štít
33.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
33.Eib Zdeněk CZE069593BHradečáci Hradec Králové
33.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
33.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
33.Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec
33.Müller Antonín CZE043807CGrizzly Chotěvice
33.Opavský Simon CZE069841AKlášterní Mniši Slatiňany
33.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
33.Pirkl Filip CZE051304BDřevěnka Broumov
33.Švarc Jan CZE074046DŠK Almet Hradec Králové
33.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
33.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
33.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice
33.Vorel František CZE068676BŠK Vítkov Jilemnice
33.XXXBílek Jiří
49.Čihulek Pavel 1968CZE016387CRychtáři Štít
49.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 23:46:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement