Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
Double Open MSVČ muži

17.8.2019 | Havlovice - U Lávky | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 42 | Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Pecina Jiří CZE054216 Fekobe Pilníkov
2. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
3. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
4. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim
5. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
5. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
7. Košťál Robert CZE000552 A Fekobe Pilníkov
7. Mach Miloš CZE002095 A ŠK Republika Úpice
9. Kozaňák Michal CZE055781 A Fekobe Pilníkov
9. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov
9. Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
9. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník
13. Erban Jiří CZE053288 D Jestřábi Velké Svatoňovice
13. Petr Martin CZE008426 A Fekobe Pilníkov
13. Seifert Miroslav CZE057490 A Pivaři Habřina
13. Svatý Martin CZE000133 A DC Prima Česká Skalice
17. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
17. Hanuš Miloš CZE025146 Úpice
17. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
17. Hloušek Jaroslav CZE012355 C TJ Sparta Úpice
17. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
17. Poláček David CZE057930 D Klikaři z Podskalky Úpice
17. Stonner Petr CZE035120 C Dřevěnka Broumov
17. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec
25. Bittner Jaroslav CZE063916 TJ Baník Žacléř
25. Jurik Martin CZE051225 A Černý Sup Starý Rokytník
25. Korda Milan CZE041275 Lumírkovci Úpice
25. Lár Jakub CZE062904 Vo tečku Vítězná
25. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice
25. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod
25. Šlik Petr CZE024598 B DC Prima Česká Skalice
25. Štefáček Jan CZE063557 Černý Sup Starý Rokytník
33. Hájek Šimon CZE060671 P&R Radim
33. Havlíček Petr CZE048344 B P&R Radim
33. Kánský Břetislav CZE037052 B Dřevěnka Broumov
33. Kocian Rudolf CZE058088 D DC Rýbrcoul Trutnov
33. Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice
33. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice
33. Moronga Jiří CZE046637 B Dřevěnka Broumov
33. Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř
33. Oswald David CZE039495 B DC Prima Česká Skalice
33. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Tornádo Trutnov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.9.2019 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.9.2019 16:32:24