11.9.2021| Jaroměř - Důstojnická beseda| Dvojice muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 20| Žebříčků: 3
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
19. | Borůvka Lukáš | CZE031111 | C | Orli Trutnov |
Huťka Aleš | CZE012473 | B | Černý Sup Hajnice | |
13. | Brož Marcel | CZE063925 | Trutnov | |
Klika Josef | CZE012691 | A | Truhles Hradec Králové | |
10. | Bubaň Pavel | CZE011871 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
Dufka Martin | CZE000232 | A | Kobry od Soudku Arnultovice | |
3. | Davídek Antonín | CZE020062 | A | 40+ Trutnov |
Kuric Robert | CZE000016 | A | 40+ Trutnov | |
9. | Hofman Martin | CZE006587 | B | DoubleTrouble Hradec Králové |
Hofman Petr | CZE050491 | B | DoubleTrouble Hradec Králové | |
20. | Jiroušek Luboš | CZE065463 | Rtyně v Podkrkonoší | |
Dvořák Petr | CZE065462 | Červený Kostelec | ||
2. | Lár Jakub | CZE062904 | B | Vo tečku Vítězná |
Holík Jiří | CZE001293 | A | (TJ Sparta Úpice) | |
14. | Mašek Alexander | CZE016972 | A | 40+ Trutnov |
Melichar David | CZE044617 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
12. | Pavlista Zdeněk | CZE040444 | Náchod | |
Kábrt Michal | CZE053920 | B | SKKS Cukrárna Náchod | |
15. | Petr Martin | CZE008426 | A | Tornádo Vlčice |
Pecina Jiří | CZE054216 | Pilníkov | ||
16. | Ráž Vítězslav | CZE066488 | Rtyně v Podkrkonoší | |
Hoffman Martin | CZE059602 | B | Piráti od Vlčků Rtyně | |
18. | Semerák Jan | CZE052126 | A | Darts Brothers Červený Kostelec |
Bedlivý Pavel | CZE004877 | B | ŠK Republika Úpice | |
5. | Sucharda Petr | CZE000176 | A | 40+ Trutnov |
XXXSvatý Martin | ||||
1. | Šildberger Michal | CZE040063 | A | Zippo team Štít |
Drtil Pavel | CZE000003 | A | (Čerti na Ještědu) | |
6. | Štefl Dominik | CZE030844 | A | Černý Sup Starý Rokytník |
Jurik Martin | CZE051225 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |
7. | Téra Josef | CZE039594 | B | Černý Sup Hajnice |
Téra Marek | CZE049748 | B | Černý Sup Hajnice | |
17. | Tišler Matěj | CZE054746 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice |
Knap Martin | CZE046848 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice | |
11. | Tomcsányi Aleš | CZE047362 | A | Tornádo Vlčice |
Dlab Josef | CZE000097 | (Čerti na Ještědu) | ||
8. | Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
Rezek Petr | CZE042652 | A | DC Prima Česká Skalice | |
4. | XXXBílek Jiří | |||
Šilar David | CZE001122 | A | Černý Sup Starý Rokytník |