Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/57)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační Master KHK-S muži

18.5.2019 | Dvůr Králové - Hankův dům | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 57 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
2. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
3. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
4. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
5. Košťál Robert CZE000552 A Fekobe Pilníkov
5. Svoboda Libor CZE026803 B Trutnov
7. Prokop Vladimír CZE018846 A U Vlčků Rtyně
7. Rezek Petr CZE042652 A DC Prima Česká Skalice
9. Havelka Pavel CZE000551 A Lucky Darts Jičín
9. Pružinec René CZE000674 A Kobry od Soudku Arnultovice
9. Vacek Lukáš CZE006604 B Dřevěnka Broumov
9. Vokřál Pavel CZE011598 B Loco Trutnov
13. Erban Jiří CZE053288 C Jestřábi Velké Svatoňovice
13. Felcman Jiří CZE001484 A SKKS Cukrárna Náchod
13. Gross Jiří CZE061064 C Náchod
13. Plíšek Jakub CZE050158 A DC Prima Česká Skalice
17. Doubek Petr CZE021969 B ŠK Nola Vilémov
17. Kocian Rudolf CZE058088 C DC Rýbrcoul Trutnov
17. Mach Miloš CZE002095 A ŠK Republika Úpice
17. Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Šaman Radek CZE057329 C Piráti Paluba Dvůr Králové
17. Škývara Vladimír CZE052510 A Bulls Velké Poříčí
17. Šlik Petr CZE024598 A DC Prima Česká Skalice
17. Vincenc Lukáš CZE001316 A ŠK Republika Úpice
25. Janáček Ondřej CZE002050 B Vo tečku Vítězná
25. Klimeš Jan CZE053089 C Bulls Velké Poříčí
25. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
25. Mann Josef CZE038392 D Úpice
25. Mervart Martin CZE054377 B Orli Trutnov
25. Pirkl Filip CZE051304 B Dřevěnka Broumov
25. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
25. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Tornádo Trutnov
33. Antonín Patrik CZE037455 B Piráti Paluba Dvůr Králové
33. Ciszewski Robert WRD033940 A Jelenia Góra
33. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov
33. Hák Martin CZE027138 B Rally bar Vrchlabí
33. Jakubiak Grzegorz POLDS0204 Kowary
33. Kobr Petr CZE049646 B ŠK Nola Vilémov
33. Korda Milan CZE041275 B Lumírkovci Úpice
33. Kozaňák Michal CZE055781 A Tornádo Trutnov
33. Kropáček Jaroslav CZE060330 Velký Třebešov
33. Lár Jakub CZE062904 C Vo tečku Vítězná
33. Míl Jindřich CZE001776 Horní Maršov
33. Mindžák Milan CZE001635 A Stará hora Horní Maršov
33. Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř
33. Petr Martin CZE008426 A Tornádo Trutnov
33. Pirkl Marian CZE047572 B Dřevěnka Broumov
33. Salaba Lubomír CZE019824 A Lucky Darts Jičín
49. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
49. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2020 22:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.9.2020 22:42:26