Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-49/49)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství SVČ finále muži

30.11.2022| Úpice - Městský sál (10.12.2022)| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 49| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov
2.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
4.Ulrich Michal CZE045078AŠK Medvědi Velký Třebešov
5.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov
6.Lár Jakub CZE062904BVo tečku Vítězná
7.Görner Vít CZE001596BTJ Baník Žacléř
8.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
9.Škývara Vladimír CZE052510BSKKS Cukrárna Náchod
10.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
11.Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová
12.Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
13.Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
14.Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
15.Bartoš Otakar CZE066538BTJ Sparta Úpice
16.Adámek Ondřej CZE063915BTJ Baník Žacléř
17.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
18.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod
19.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice
20.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
21.Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
22.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
23.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
24.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
25.Richter Kryštof CZE068141Červený Kostelec
26.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
27.XXXMíl Jindřich CZE001776
28.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice
29.Szelke Oskar CZE056513CPodskaláci Úpice
30.Vylíčil Ondřej CZE002896BTJ Sparta Úpice
31.Mráz Radek CZE044716CKlikaři z Podskalky Úpice
32.Petrus Karel CZE038853BLumírkovci Úpice
33.Tomm Petr CZE066539Trutnov
34.Brož Marcel CZE063925Trutnov
35.Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice
36.Vejrek Martin CZE070602Červený Kostelec
37.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
38.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
39.Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice
41.Melichar David CZE044617BŠK Medvědi Velký Třebešov
42.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
43.Hromádko Leoš CZE032994BŽraloci Trutnov
44.Dvořáček Aleš CZE039473BTJ Sparta Úpice
45.Hloušek Jaroslav CZE012355BŠK Republika Úpice
46.Beneš Lukáš CZE039595CÚpice
47.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice
48.Kárász Josef CZE034819COrli Trutnov
49.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
50.Cejzlar Pavel CZE000141BTrutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.2.2024 15:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.2.2024 15:55:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement