3.11.2018| Velký Třebešov U Vagonu| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Hradilová Eliška| Dvojic: 27| Žebříčků: 8
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Mašek Alexander | CZE016972 | A | 40+ Trutnov |
Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
2. | Seifert Miroslav | CZE057490 | A | Pivaři Habřina |
Dočekal Hynek | CZE010533 | A | DC Prima Česká Skalice | |
3. | Dvořáček Jan | CZE021684 | A | DC Prima Česká Skalice |
Rychetská Formanová Denisa | CZE056395 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
4. | Svoboda Libor | CZE026803 | A | Trutnov |
Hendrych Daniel | CZE042296 | C | Jičín | |
5. | Meixner Jiří | CZE040819 | A | DC Prima Česká Skalice |
Plíšek Jakub | CZE050158 | A | DC Prima Česká Skalice | |
6. | Prokop Vladimír | CZE018846 | A | Darts Brothers Červený Kostelec |
Šilar David | CZE001122 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |
7. | Melichar David | CZE044617 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
Vaisar Zdeněk | CZE014228 | A | Pivaři Habřina | |
8. | Formanová Monika | CZE056394 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
Hradilová Eliška | CZE042222 | B | DC Prima Česká Skalice | |
9. | Jarkovský Robert | CZE042482 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
Izák Milan | CZE042483 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
10. | Černý Pavel | CZE056911 | A | Zlatí Bažanti Velké Poříčí |
Tišler Matěj | CZE054746 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice | |
11. | Jirků Elen | CZE044613 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
Zahálka Lukáš | CZE045890 | A | DC Prima Česká Skalice | |
12. | Stonner Petr | CZE035120 | C | Dřevěnka Broumov |
Pirkl Filip | CZE051304 | B | Dřevěnka Broumov | |
13. | Lankašová Natálie | CZE050591 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
Lankaš David | CZE055539 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
14. | Železová Jaroslava | CZE053287 | D | Partyzánky z Chmelnice Úpice |
Erban Jiří | CZE053288 | C | Jestřábi Velké Svatoňovice | |
15. | Kousalová Saša | CZE011143 | Broumov | |
Kousal Zdenek | CZE010880 | B | Dřevěnka Broumov | |
16. | Pavlista Zdeněk | CZE040444 | Náchod | |
Kábrt Michal | CZE053920 | B | SKKS Cukrárna Náchod | |
17. | Demuth Petr | CZE030467 | Horní Maršov | |
XXXMíl Jindřich | CZE001776 | |||
18. | Goldmannová Anna | CZE039588 | C | Klikaři z Podskalky Úpice |
Svobodová Andrea | CZE026800 | C | Trutnov | |
19. | Petr Martin | CZE008426 | A | Tornádo Vlčice |
Košťálová Eva | CZE000210 | Pilníkov | ||
20. | Melicharová Radka | CZE047070 | Velký Třebešov | |
Jarkovská Lenka | CZE044616 | Velký Třebešov | ||
21. | Vondráček Aleš | CZE044615 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
YYYHost žena I | ||||
22. | Rezek Petr | CZE042652 | A | DC Prima Česká Skalice |
Kuřátko Pavel | CZE044854 | Nové Město n. M. | ||
23. | Mervart Martin | CZE054377 | B | Orli Trutnov |
Vokřál Pavel | CZE011598 | B | Střelci ze zátiší | |
24. | Melicharová Nicol | CZE056427 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
Melicharová Nela | CZE057628 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
25. | Pluháček Jiří | CZE053389 | Náchod | |
Ciszewski Robert | WRD033940 | Jelenia Góra | ||
26. | Oswald David | CZE039495 | A | DC Prima Česká Skalice |
Hofmanová Jitka | CZE044079 | B | DC Prima Česká Skalice | |
27. | Chládková Veronika | CZE051828 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
Chládek Martin | CZE056204 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov |