Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S dvojice muži

22.2.2020| Vrchlabí - KD Střelnice| Dvojice muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 28| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
2.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
Jurik Martin CZE051225AČerný Sup Starý Rokytník
3.Bubaň Pavel CZE011871BSklípek Vrchlabí
Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice
4.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182ANámořníci z Paluby Dvůr Králové
5.Záruba Martin CZE001682BŠK Vítkov Jilemnice
Záruba Jiří 1984CZE001563AZlatý Barbaři Praha
7.Košťál Robert CZE000552AFekobe Pilníkov
Křapka Marek CZE058757BŠK Nola Vilémov
7.Svatý Martin CZE000133ADC Prima Česká Skalice
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
9.Huťka Aleš CZE012473BČerný Sup Hajnice
Téra Marek CZE049748BPiráti Paluba Dvůr Králové
9.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec
Prokop Vladimír CZE018846AU Vlčků Rtyně
9.Téra Josef CZE039594DČerný Sup Hajnice
Včeliš Václav CZE032001BČerný Sup Hajnice
9.Varga Josef CZE059257BStará hora Horní Maršov
Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř
13.Pružinec René CZE000674AKobry od Soudku Arnultovice
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
13.Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
13.Stránský Daniel CZE046594AKobry od Soudku Arnultovice
Hek Michal CZE003976AKobry od Soudku Arnultovice
13.Štefáček Jan CZE063557CČerný Sup Starý Rokytník
Bartoš Jiří CZE026940BSklípek Vrchlabí
17.Demuth Petr CZE030467BStará hora Horní Maršov
Míl Jindřich CZE001776Horní Maršov
17.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
Tišler Matěj CZE054746ASokolíci Červený Kostelec
17.Kousal Zdeněk CZE010880BDřevěnka Broumov
Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
17.Lár Jakub CZE062904CVo tečku Vítězná
Janáček Ondřej CZE002050BVo tečku Vítězná
17.Mikulka Martin CZE039110BPistolníci Dolní Kalná
Erban Miroslav CZE034262AŠtíři od Soudku Arnultovice
17.Polák Miroslav CZE006008ATJ Baník Žacléř
Hanuš Jaroslav CZE019873ATJ Baník Žacléř
17.Pošepný Oldřich CZE009077BŠK Vítkov Jilemnice
Pošepný David CZE005513BŠK Vítkov Jilemnice
17.Štěpán Petr CZE021967CVol 41 Voletiny
Vejrych Martin CZE064586Vol 41 Voletiny
25.Adámek Aleš CZE024414BTornádo Trutnov
Frinta Radek CZE045424Trutnov
25.Dvořáček Jaroslav CZE015934BRally bar Vrchlabí
Záruba Jiří 1955CZE002440BŠK Vítkov Jilemnice
25.Fronc Jaroslav CZE019872CTJ Baník Žacléř
Jareš Zdeněk CZE053779TJ Baník Žacléř
25.Síbr David CZE018724BRally bar Vrchlabí
Kavčak Pavel CZE035907CRally bar Vrchlabí
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 27.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.11.2020 04:04:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement