Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/84)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační Master KHK-S muži - 5. kolo

20.10.2018 | Vrchlabí KD Střelnice | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 84 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
2. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
3. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
4. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Dlab Josef CZE000097 A (Čerti na Ještědu)
5. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Hamerský Vlastimil CZE039146 B Dřevěnka Broumov
7. Petr Martin CZE008426 A Fekobe Pilníkov
9. Dobiáš Ladislav CZE046671 A Smržovka
9. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Košťál Robert CZE000552 A Fekobe Pilníkov
9. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
13. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
13. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov
13. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec
13. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec
17. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Chládek Martin CZE056204 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
17. Dvořák Jiří CZE004155 A Praha 5
17. Havelka Pavel CZE000551 A Lucky Darts Jičín
17. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
17. Petera Ondřej CZE000182 A Námořníci z Paluby Dvůr Králové
17. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník
17. Weintrager Marian CZE032460 A Černý Sup Starý Rokytník
25. Hemek Oldřich CZE015941 B P&R Radim
25. Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Štít
25. Mervart Martin CZE054377 C Orli Trutnov
25. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov
25. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice
25. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí
25. Šlik Petr CZE024598 B DC Prima Česká Skalice
25. Vohnout Zdeněk CZE007756 B Dangerous Rebels Jičín
33. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice
33. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
33. Erban Jiří CZE053288 D Jestřábi Velké Svatoňovice
33. Frinta Radek CZE045424 C Trutnov
33. Hloušek Jaroslav CZE012355 C TJ Sparta Úpice
33. Hruška Martin CZE047573 A Pec pod Sněžkou
33. Kocian Rudolf CZE058088 D DC Rýbrcoul Trutnov
33. Kopecký Petr CZE009984 A Žraloci Trutnov
33. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
33. Kozaňák Michal CZE055781 A Fekobe Pilníkov
33. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
33. Meixner Jiří CZE040819 B DC Prima Česká Skalice
33. Novák Jan CZE057060 D Dragonflies
33. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice
33. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
33. Tvrdý Jiří CZE032922 C Studenec
49. Bamburowicz Krzysztof POL063558 Polsko
49. Ciszewski Robert WRD033940 A Jelenia Góra
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 01:37:12