Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/74)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační Master KHK-S muži - 3. kolo

12.5.2018 | Dvůr Králové Hankův dům | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Hráčů: 74 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
2. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
3. Černý Pavel CZE056911 A Zlatí Bažanti Velké Poříčí
4. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Pecina Jiří CZE054216 Fekobe Pilníkov
5. Petera Ondřej CZE000182 A Námořníci z Paluby Dvůr Králové
7. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
7. Vlk Martin CZE016589 A Sokolíci Červený Kostelec
9. Fendrych Stanislav CZE048552 A Fekobe Pilníkov
9. Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
9. Kozaňák Michal CZE055781 A Fekobe Pilníkov
9. Petr Martin CZE008426 A Fekobe Pilníkov
13. Deml David CZE044440 A Havana Club Hradec Králové
13. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
13. Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové
13. Šíl Pavel CZE036106 C Dvůr Králové n. L.
17. Kynych Tomáš CZE024406 A ŠK Nola Vilémov
17. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov
17. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Pullmann Lukáš CZE022958 B Piráti od Vlčků Rtyně
17. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Šlik Petr CZE024598 B DC Prima Česká Skalice
17. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec
17. Vaněk Petr CZE037869 B Darts Brothers Červený Kostelec
25. Erban Jiří CZE053288 D Jestřábi Velké Svatoňovice
25. Havelka Pavel CZE000551 A Lucky Darts Jičín
25. Kobr Petr CZE049646 C ŠK Nola Vilémov
25. Koudelka Lukáš CZE042891 B P&R Radim
25. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
25. Vohnout Zdeněk CZE007756 B Dangerous Rebels Jičín
25. Vokřál Pavel CZE011598 B Black Angels Trutnov
25. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice
33. Ciszewski Robert WRD033940 A Jelenia Góra
33. Doubek Petr CZE021969 C ŠK Nola Vilémov
33. Frinta Radek CZE045424 C Trutnov
33. Hemek Oldřich CZE015941 B P&R Radim
33. Hloušek Jaroslav CZE012355 C TJ Sparta Úpice
33. Kousal Zdeněk CZE010880 B Dřevěnka Broumov
33. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov
33. Kučera Petr CZE036214 A ŠK Republika Úpice
33. Kuneš Radomír CZE000233 B Stará hora Horní Maršov
33. Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Štít
33. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice
33. Petrželka Petr CZE000489 A Dvůr Králové n. L.
33. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice
33. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec
33. Šimočko Štefan CZE034901 B Black Angels Trutnov
33. Špaček Miroslav CZE014046 C ŠK Medvědi Velký Třebešov
49. Bamburowicz Krzysztof POL063558 Polsko
49. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 02:49

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 02:49:25