Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
O Puškvorecký pohár

7.2.2020| 29 - Velké Svatoňovice - Na Puškvorci| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Knap Martin| Hráčů: 28| Žebříčků: 21

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Tišler Matěj CZE054746ASokolíci Červený Kostelec
2.Rakus Lukáš CZE050674BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
3.Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
4.Vítek Miloš CZE029623ASokolíci Červený Kostelec
5.Hloušek Jaroslav CZE012355BTJ Sparta Úpice
5.Prouza Jiří 1995CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
7.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
7.Unger Lukáš CZE050718ASokolíci Červený Kostelec
9.Korotvička Ondřej CZE063886Trutnov
9.Korotvička Tomáš CZE063885DC Rýbrcoul Trutnov
9.Prouzová Zdenka CZE048734CVelké Svatoňovice
9.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec
13.Bedlivý Pavel CZE004877AŠK Republika Úpice
13.Macek Petr CZE001771BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
13.Michalička Patrik CZE034566Jestřábi Velké Svatoňovice
13.Vít Josef CZE003160CVelké Svatoňovice
17.Bartoš Otakar CZE066538Vol 41 Voletiny
17.Frimlová Pavla CZE063215Úpice
17.Goldmannová Anna CZE039588DKlikaři z Podskalky Úpice
17.Kalinová Petra CZE065723Trutnov
17.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
17.Prokop Vladimír CZE018846AU Vlčků Rtyně
17.Šandová Eva CZE056779BTJ Sparta Úpice
17.Švandrlík Petr CZE064751Trutnov
25.Prouza Jiří 1964CZE048547CVelké Svatoňovice
25.Rádler Karel CZE062657Jestřábi Velké Svatoňovice
25.Tomm Petr CZE066539Vol 41 Voletiny
25.Železová Jaroslava CZE053287DPartyzánky z Chmelnice Úpice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 23.1.2021 03:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 23.1.2021 07:58:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement