Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/80)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Master KHK muži J&S - 3. kolo

9.5.2015| Jaroměř-Josefov Beseda| Jednotlivci muži| Hráčů: 80| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
2.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
3.Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
4.Salaba Lubomír CZE019824ALucky Darts Jičín
5.Grande Jan CZE041566ADEXTEROUS Krásný Les
5.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
7.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
7.Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice
9.Bašák Jiří CZE011741AČerný Sup Starý Rokytník
9.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
9.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
9.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
13.Dvořáček Aleš CZE039473BTJ Sparta Úpice
13.Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
13.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
13.Turek Richard CZE032316BŠtíři od Soudku Arnultovice
17.Buroň Josef CZE041523Žacléř
17.Eliáš Petr CZE015936Trutnov
17.Hanzl Jiří CZE005835BJC/DC Jičín
17.Hendrych Daniel CZE042296AJičín
17.Kočička Václav CZE025647AKlášterní Mniši Slatiňany
17.Kuřátko Pavel CZE044854BNové Město n. M.
17.Kvapil David CZE025929AŠK Maséři Hradec Králové
17.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
25.Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
25.Havel Jan CZE016845APivaři Habřina
25.Krejčík František CZE002551CDC Sniper Librantice
25.Matoška Daniel CZE029918Hradec Králové
25.Meixner Jiří CZE040819ADC Prima Česká Skalice
25.Miščuk Ladislav CZE041598Úpice
25.Moronga Jiří CZE046637CDřevěnka Broumov
25.Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
33.Cejzlar Pavel CZE000141CŽraloci z Bazénu Pec p. S.
33.Doubek Petr CZE021969AŠK Nola Vilémov
33.Hodyc Jan CZE029875BHavana Club Hradec Králové
33.Hofman Martin CZE006587DVemena Hradec Králové
33.Houška Jan CZE001409ASoptíci Hradec Králové
33.Král Martin CZE041709Broumov
33.Mladonický Ladislav CZE033618Rudník
33.Mlejnek Miloslav CZE001570BLucky Darts Jičín
33.Nývlt Jan CZE027211BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
33.Stránský Daniel CZE046594AKobry od Soudku Arnultovice
33.Sůra Milan CZE029872Hradec Králové
33.Svoboda Richard CZE028069BHavana Club Hradec Králové
33.Šimočko Štefan CZE034901BTrutnov
33.Šmíd Jan CZE038707AZippo team Štít
33.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
49.Baldyňák Tomáš CZE038386CNo comment Předměřice
49.Bryknar Jan CZE050452Nová Paka
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.7.2021 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.7.2021 18:15:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement