Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/79)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J muži

17.2.2024| Velké Poříčí - Sokolovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 79| Žebříčků: 17

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
2.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
4.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
5.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
5.Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec
7.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
7.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
9.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
9.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
9.Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník
9.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
13.Černý Pavel CZE056911AZlatí Bažanti Velké Poříčí
13.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
13.Kousal Zdenek CZE010880BDřevěnka Broumov
13.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice
17.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec
17.Eib Zdeněk CZE069593BHradečáci Hradec Králové
17.Hanzl Tomáš CZE003003AZlatí Bažanti Velké Poříčí
17.Křapka Marek CZE058757AŠK Nola Vilémov
17.Lichtenberg Miloslav CZE001913ASavci Hlinsko
17.Píč Jakub CZE054576CTJ Sokol Horní Radechová
17.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
17.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
25.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
25.Jaroš Josef CZE073031Suchý Důl
25.Klepáček Radim CZE071932Červený Kostelec
25.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové
25.Stiller Jakub CZE066608BLumírkovci Úpice
25.Šimek Lukáš CZE027291ADarts Brothers Červený Kostelec
25.Šrůtek Václav CZE079726Suchý Důl 42
25.Záruba Martin CZE001682BŠK Vítkov Jilemnice
33.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
33.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
33.Kadeřábek Petr CZE077083DDC Jilemnice
33.Krtička Jakub CZE062933Broumov
33.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
33.Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice
33.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové
33.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov
33.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
33.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
33.Šildberger Ivan CZE059555CŠK Bubo Hradec Králové
33.Šír Robin CZE069659BOrli Trutnov
33.Škývara Vladimír CZE052510BSKKS Cukrárna Náchod
33.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
33.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
33.Vaněk Petr 1974CZE032177Červený Kostelec
49.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové
49.Dusbaba Tomáš CZE074552Červený Kostelec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 12.4.2024 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 12.4.2024 22:03:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement