Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/120)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Master KHK muži J&S - 2. kolo

21.3.2015| Trutnov Národní dům| Jednotlivci muži| Hráčů: 120| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
3.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
4.Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
5.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
5.Talavášek Jiří CZE004637AŠK Maséři Hradec Králové
7.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
7.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
9.Bašák Jiří CZE011741AČerný Sup Starý Rokytník
9.Douda Petr CZE016524ADC Bumbálka Hradec Králové
9.Kousal Zdeněk CZE010880BDřevěnka Broumov
9.Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
13.Erban Miroslav CZE034262BŠtíři od Soudku Arnultovice
13.Hanuš Jaroslav CZE019873ATJ Baník Žacléř
13.Kvapil David CZE025929AŠK Maséři Hradec Králové
13.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
17.Havel Jan CZE016845APivaři Habřina
17.Hodyc Jan CZE029875BHavana Club Hradec Králové
17.Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
17.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
17.Turek Richard CZE032316BŠtíři od Soudku Arnultovice
17.Vacek Lukáš CZE006604BDřevěnka Broumov
17.Vaisar Zdeněk CZE014228APivaři Habřina
17.Zlatník Tomáš CZE033239BHavana Club Hradec Králové
25.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
25.Hejna Jaromír CZE035009BČervený Kostelec
25.Krejčík František CZE002551CDC Sniper Librantice
25.Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník
25.Miščuk Ladislav CZE041598Úpice
25.Šido Pavel CZE047265BH-Club Smiřice
25.Špála Václav CZE042818BThe Devills Dolní Bousov
25.Veselovský Jaroslav CZE011569Předměřice nad Labem
33.Frinta Radek CZE045424Trutnov
33.Houžvička Zdeněk CZE009335BPátecká sportovní z.s.
33.Košťál Robert CZE000552AFekobe Pilníkov
33.Kuřátko Pavel CZE044854BNové Město n. M.
33.Lejp Jiří CZE016090AŠK Black Sheep Hradec králové
33.Ondráček Jan CZE037028AFekobe Pilníkov
33.Plašil Lubomír CZE006857CTrutnov
33.Slabý Erik CZE001309AZákeřňáci DC Praha
33.Suchý Martin CZE009117AMotyčky Třebosice
33.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř
33.Šmíd Jan CZE038707AZippo team Štít
33.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
33.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice
33.Václavík Tomáš CZE020836Markvartice
33.Vych Petr CZE033147BČerný Sup Hajnice
33.Žampa Martin CZE037189AŠK Black Sheep Hradec králové
49.Bílek Jiří CZE009229CŽraloci z Bazénu Pec p. S.
49.Bradna Filip CZE040067AZippo team Štít
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.7.2021 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.7.2021 18:14:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement