Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-24/24)
 NáhledTiskNahoru
Pohár W-Sportu dvojic - 1. kolo

8.11.2014| Arnultovice U Soudku| Dvojice smíšené| Dvojic: 24| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
2.Hendrych Daniel CZE042296AJičín
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
3.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
4.Erban Miroslav CZE034262BŠtíři od Soudku Arnultovice
Turek Richard CZE032316BŠtíři od Soudku Arnultovice
5.Horáček Josef CZE000113BŠtíři od Soudku Arnultovice
Wondráček Josef CZE001371Vysoké Mýto
5.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
Oswald David CZE039495ADC Prima Česká Skalice
7.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
Šlik Petr CZE024598ADC Prima Česká Skalice
7.Král Jaroslav CZE039459AElita Jičín
Otruba Michal CZE042335AElita Jičín
9.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Jirků Josef CZE022247AVelký Třebešov
9.Gažik Miroslav CZE003269Hostinné
Mikulka Martin CZE039110BPistolníci Dolní Kalná
9.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Frinta Radek CZE045424Trutnov
9.Suchý Martin CZE009117AMotyčky Třebosice
Salaba Lubomír CZE019824ALucky Darts Jičín
13.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
13.Hofman Martin CZE006587DVemena Hradec Králové
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
13.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov
Šimočko Štefan CZE034901BTrutnov
13.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Buroň Josef CZE041523Žacléř
Černá Marcela CZE025779CTJ Baník Žacléř
17.Komárková Eliška CZE042222CDC Prima Česká Skalice
Zahálka Lukáš CZE045890ADC Prima Česká Skalice
17.Laba Libor CZE033633Arnultovice
Botek Jan CZE038871AKobry od Soudku Arnultovice
17.Mlejnek Miloslav CZE001570BLucky Darts Jičín
Marksová Blanka CZE003507DŠK Gambáč Mělník
17.Müller Petr CZE000115AŠK Nola Vilémov
Starý Jindřich CZE001952BŠtíři od Soudku Arnultovice
17.Petrová Bohdana CZE020805Holice
Gažiková Lenka CZE019833Hostinné
17.Prokopcová Irena CZE048545DHaFani Trutnov
Prokopcová Martina CZE046509DHaFani Trutnov
17.Rada Petr CZE026994CDC Prima Česká Skalice
Rolcová Andrea CZE039630BTJ Sparta Úpice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 7.3.2021 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.3.2021 22:05:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement