Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-39/39)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J dvojice muži - 5. kolo

18.10.2014| Vrchlabí KD Střelnice| Dvojice muži| Dvojic: 39| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
3.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
4.Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
5.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
5.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
7.Houžvička Zdeněk CZE009335BPátecká sportovní z.s.
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
7.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
9.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Talavášek Jiří CZE004637AŠK Maséři Hradec Králové
9.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
9.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
9.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
Houška Jan CZE001409ASoptíci Hradec Králové
13.Hejlek Bohuslav CZE002755Rychnov nad Kněžnou
Chmelík Rudolf CZE000387AZippo team Štít
13.Hofman Martin CZE006587DVemena Hradec Králové
Jirků Josef CZE022247AVelký Třebešov
13.Skořepa Jan CZE031863BRally bar Vrchlabí
Turek Richard CZE032316BŠtíři od Soudku Arnultovice
13.Svoboda Richard CZE028069BHavana Club Hradec Králové
Zlatník Tomáš CZE033239BHavana Club Hradec Králové
17.Bartoš Jiří 1972CZE000757BSklípek Vrchlabí
Bartoš Jiří 1990CZE026940BSklípek Vrchlabí
17.Černohorský Aleš CZE021801APumáci Jablonec n/N.
Šmíd Jan CZE038707AZippo team Štít
17.Korda Milan CZE041275BLumírkovci Úpice
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
17.Mladonický Ladislav CZE033618Rudník
Erban Miroslav CZE034262BŠtíři od Soudku Arnultovice
17.Síbr David CZE018724BRally bar Vrchlabí
Žížala Zdeněk CZE022720CVrchlabí
17.Suchý Martin CZE009117AMotyčky Třebosice
Salaba Lubomír CZE019824ALucky Darts Jičín
17.Špála Václav CZE042818BThe Devills Dolní Bousov
Ničpan Peter WRD001031
17.Vávra Jiří CZE001676BThe Devills Dolní Bousov
Krátký Pavel CZE007591DDarts club Max MB Mladá Boleslav
25.Bedlivý Pavel CZE004877AŠK Republika Úpice
Buroň Josef CZE041523Žacléř
25.Dvořáček Jaroslav CZE015934BRally bar Vrchlabí
Šimůnek Pavel CZE043524CRally bar Vrchlabí
25.Frinta Radek CZE045424Trutnov
Sobolík Jiří CZE004079BTJ Sparta Úpice
25.Knap Josef CZE040674Chábory
Sobotka Zdeněk CZE041969Byzhradec 47
25.Krčmář Ivo CZE045793DNotorklub Sopotnice
Fotr Pavel CZE007196DŠipkaři Damníkov, z.s.
25.Novák Zdeněk CZE021274BSklípek Vrchlabí
Mach Martin CZE038867BRally bar Vrchlabí
25.Sůra Milan CZE029872Hradec Králové
Němec Stanislav CZE001186Hradec Králové 15
25.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
Kuřátko Pavel CZE044854BNové Město n. M.
33.Hašek Michal CZE043827BSklípek Vrchlabí
Nepolský Miroslav CZE049442Vrchlabí
33.Hrudík Dušan CZE046651Ohnišov
Bartoň Jiří CZE045336DŠAK. Jelita Opatov
33.Kopta Jiří CZE031614Třebechovice pod Orebem
Žampa Martin CZE037189AŠK Black Sheep Hradec králové
33.Nosek Daniel CZE048462Dolní Kalná
Havlas Josef CZE034774BPistolníci Dolní Kalná
33.Pružinec René CZE000674AKobry od Soudku Arnultovice
Špaček Miroslav CZE014046Česká Skalice
33.Rygl Luboš CZE027294BŠK Běleč nad Orlicí
Weisser Patrik CZE026288Ohaře
33.Vlášek Jan CZE034641AZippo team Štít
Pošík Martin CZE035261DShadow Darts Pardubice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 5.3.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 5.3.2021 04:13:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement