Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-27/27)
 NáhledTiskNahoru
Double Open PWS dvojic

9.11.2019| Velké Poříčí - Hostinec U Hanušů| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Černý Pavel| Dvojic: 27| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Pecina Jiří CZE054216Pilníkov
Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
2.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182BDvůr Králové n. L.
3.Hanzl Tomáš CZE003003AZlatí Bažanti Velké Poříčí
Jirman Stanislav CZE002765AZlatí Bažanti Velké Poříčí
4.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
5.Meixner Jiří CZE040819ADC Prima Česká Skalice
Plíšek Jakub CZE050158ADC Prima Česká Skalice
5.Ulrich Michal CZE045078AVestec
Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
7.Bašák Jiří CZE011741Trutnov
Kocian Rudolf CZE058088Trutnov
7.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
Prokop Vladimír CZE018846ADarts Brothers Červený Kostelec
9.Bittner Jaroslav CZE063916BTJ Baník Žacléř
Nguyen Marek CZE044857Žacléř
9.Hendrych Daniel CZE042296CJičín
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
9.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
9.Kousal Zdenek CZE010880BDřevěnka Broumov
Kousalová Saša CZE011143Broumov
13.Fronc Jaroslav CZE019872BTJ Baník Žacléř
Kolář David CZE062973Žacléř
13.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Hrnčiariková Radka CZE038118AJičín
13.Mannová Alena CZE053232CÚpice
Mann Josef CZE038392Úpice
13.Štefáček Jan CZE063557ATrutnov
Kavan Jiří CZE015960BPiráti od Vlčků Rtyně
17.Brož Marcel CZE063925Trutnov
Šimočko Štefan CZE034901Trutnov
17.Diviš Martin CZE050159Velký Třebešov
Martin Novák CZE065917Česká Skalice
17.Houštěk Tomáš CZE053573AHronov
Černý Pavel CZE056911AŠK Nola Vilémov
17.Jakubiak Grzegorz POLDS0204Kowary
Ciszewski Robert WRD033940Jelenia Góra
17.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov
17.Košťál Robert CZE000552BPilníkov
Křapka Marek CZE058757AŠK Nola Vilémov
17.Kožený Martin CZE065669Česká Skalice
Zahálka Lukáš CZE045890ADC Prima Česká Skalice
17.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
25.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
25.Prokopová Alena CZE059762Rtyně
Máslová Iva CZE052128ADarts Brothers Červený Kostelec
25.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice
Hradilová Eliška CZE042222BDC Prima Česká Skalice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 17:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 17:10:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement