Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-27/27)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J dvojice muži

14.10.2023| Vítězná-Kocléřov - Sportcentrum| Dvojice muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 27| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
2.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Matuška Jakub CZE002808COrli Trutnov
Kynčl Jakub CZE044116BOrli Trutnov
4.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov
Pavel Jiří CZE075283Vamberk
5.Dvořáček Michal CZE042561AKocouři Hradec Králové
Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
5.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice
7.Salaba Lubomír CZE019824ALucky Darts Jičín
Ježek Vojtěch CZE030279BVo tečku Vítězná
7.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
9.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
Bartoš Otakar CZE066538BTJ Sparta Úpice
9.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
9.Kadeřábek Petr CZE077083DDC Jilemnice
Máček Ivo CZE077085DDC Jilemnice
9.Trejtnar Radovan CZE072252CKrakeni Dvůr Králové
Václavík Michal CZE077330CKrakeni Dvůr Králové
13.Drtil Pavel 2001CZE053159Vrbno pod Pradědem
Schober Jakub CZE076959DBar Zámeček Hostinné
13.Košťál Robert CZE000552BVo tečku Vítězná
Lár Jakub CZE062904BVo tečku Vítězná
13.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
13.Záruba Jiří CZE001563AŠK Vítkov Jilemnice
Záruba Martin CZE001682BŠK Vítkov Jilemnice
17.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové
Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové
17.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka
Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
17.Mencl Dominik CZE072313CKrakeni Dvůr Králové
Voltr Martin CZE075404CKrakeni Dvůr Králové
17.Sommer Antonín CZE076958DBar Zámeček Hostinné
Sommer Jan CZE076960DBar Zámeček Hostinné
17.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové
Bezstarosti Ondřej CZE057150CRafani Dvůr Králové
17.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov
17.Valenta Marek CZE071619CDC Kobylice
Vaníček Lukáš CZE077574CDC Kobylice
25.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod
Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
25.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
25.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod
Škývara Vladimír CZE052510BSKKS Cukrárna Náchod
25.Urban Milan CZE011533CŠK Medvědi Velký Třebešov
Mencl Miloš CZE034060CKrakeni Dvůr Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 2.3.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 2.3.2024 00:25:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement