Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/73)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J muži

14.10.2023| Vítězná-Kocléřov - Sportcentrum| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 73| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Sucharda Petr CZE000176A40+ Trutnov
4.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
5.Matuška Jakub CZE002808COrli Trutnov
5.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice
7.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
7.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
9.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
9.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
9.Šprinc Ota CZE000297AFerbek Hradec Králové
9.Záruba Jiří CZE001563AŠK Vítkov Jilemnice
13.Lár Jakub CZE062904BVo tečku Vítězná
13.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové
13.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
13.Škývara Vladimír CZE052510BSKKS Cukrárna Náchod
17.Hendrych Daniel CZE042296CJičín
17.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
17.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
17.Kynčl Jakub CZE044116BOrli Trutnov
17.Salaba Lubomír CZE019824ALucky Darts Jičín
17.Sommer Jan CZE076960DBar Zámeček Hostinné
17.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové
17.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
25.Dudáček Martin CZE002030BSKKS Cukrárna Náchod
25.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
25.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
25.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod
25.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
25.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové
25.Máček Ivo CZE077085DDC Jilemnice
25.Záruba Martin CZE001682BŠK Vítkov Jilemnice
33.Bartoš Otakar CZE066538BTJ Sparta Úpice
33.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov
33.Bulkiewicz Kamil WRD067686BLumírkovci Úpice
33.Čírtek Tomáš CZE074303Červený Kostelec
33.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka
33.Kadeřábek Petr CZE077083DDC Jilemnice
33.Košťál Robert CZE000552BVo tečku Vítězná
33.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
33.Mencl Dominik CZE072313CKrakeni Dvůr Králové
33.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov
33.Miščuk Ladislav CZE041598D133 Královec
33.Poláček David CZE057930CKlikaři z Podskalky Úpice
33.Pospíšil Pavel CZE009539ALegie Praha
33.Schober Jakub CZE076959DBar Zámeček Hostinné
33.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové
33.Štěpán Petr CZE021967COrli Trutnov
49.Bezstarosti Ondřej CZE057150CRafani Dvůr Králové
49.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 15:59:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement