Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-27/27)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J ženy

14.10.2023| Vítězná-Kocléřov - Sportcentrum| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráček: 27| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Šimanovská Lucie CZE062208CŽraloci Trutnov
17.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice
2.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice
7.Drahotská Terezie CZE050494BVo tečku Vítězná
17.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov
13.Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov
3.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
25.Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov
5.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
13.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice
17.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
4.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka
13.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov
1.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
7.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
13.Sedláčková Martina CZE059130DOmnirecord Hradec Králové
9.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové
17.Benešová Annemarie CZE051498Malé Svatoňovice
17.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
17.Kordová Romana CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice
9.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice
17.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice
25.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové
5.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
9.Schejbalová Margarita CZE057469Dvůr Králové n. L.
17.Máslová Iva CZE052128ADarts Brothers Červený Kostelec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 08:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 08:46:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement