Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-27/27)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J ženy

14.10.2023| Vítězná-Kocléřov - Sportcentrum| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráček: 27| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
13.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice
17.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice
13.Sedláčková Martina CZE059130DOmnirecord Hradec Králové
9.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové
13.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov
17.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
4.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka
17.Kordová Romana CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice
25.Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Krouželová Viola CZE039591CKlikaři z Podskalky Úpice
17.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice
17.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice
13.Svobodová Andrea CZE026800CTrutnov
25.Šimanovská Lucie CZE062208CŽraloci Trutnov
7.Drahotská Terezie CZE050494BVo tečku Vítězná
25.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové
2.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice
5.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
3.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
1.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
17.Máslová Iva CZE052128ADarts Brothers Červený Kostelec
9.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov
7.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
17.Benešová Annemarie CZE051498Malé Svatoňovice
5.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
9.Schejbalová Margarita CZE057469Dvůr Králové n. L.
17.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 01:06:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement