Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/51)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J ženy - 3. kolo

10.5.2014| Jaroměř-Josefov Beseda| Jednotlivci ženy| Hráček: 51| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
2.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
13.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice
13.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
49.Holanová Jiřina CZE015986Úpice
33.Škrabalová Kateřina CZE047579Úpice
25.Cejzlarová Jitka CZE000156Trutnov
13.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
7.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
13.Weidlová Jana CZE000264Trutnov
17.Rolcová Andrea CZE039630BTJ Sparta Úpice
33.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 2000
9.Fronc Marcela CZE025779BTJ Baník Žacléř
17.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí
17.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov
33.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice
25.Korityáková Jana CZE039950Otovice
1.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
33.Havrdová Renata CZE045362Náchod
9.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
33.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
17.Hrušová Hana CZE034308Luže
9.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
17.Kordová Romana CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
49.Novotná Lucie CZE032983Jičín
17.Suchochlebová Markéta CZE039131Jičín
17.Vacková Michala CZE042819Jičín
33.Veselá Soňa CZE022024Jičín
33.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
4.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
33.Čiháčková Martina CZE035633Hradec Králové
25.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové
49.Široká Jana CZE037297Hradec Králové
33.Tomková Martina CZE042745Hradec Králové
33.Gažiková Lenka CZE019833Hostinné
25.Petrová Bohdana CZE020805Holice
25.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
33.Láníková Dagmar CZE037385BFčely Střítež
33.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
33.Hradilová Eliška CZE042222BDC Prima Česká Skalice
33.Kubečková Martina CZE002703Červený Kostelec
5.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
33.Fišerová Kateřina CZE045850Chrudim
3.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
25.Kapounová Jana CZE040642Broumov
9.Kousalová Saša CZE011143Broumov
25.Nyškovská Monika CZE007514Broumov
25.Zítková Iveta CZE036957BBroumov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 21:15:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement