Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj sever > Výsledková listina turnaje (1-50/51)
 NáhledTiskNahoru
Master KHK-S&J ženy - 3. kolo

10.5.2014| Jaroměř-Josefov Beseda| Jednotlivci ženy| Hráček: 51| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
2.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
3.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
4.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
5.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
7.Skořepová Eva CZE014253DBerani u Stadionu Jilemnice
7.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
9.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
9.Fronc Marcela CZE025779BTJ Baník Žacléř
9.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
9.Kousalová Saša CZE011143Broumov
13.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
13.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
13.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice
13.Weidlová Jana CZE000264Trutnov
17.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
17.Hrušová Hana CZE034308Luže
17.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov
17.Kordová Romana CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
17.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník
17.Rolcová Andrea CZE039630BTJ Sparta Úpice
17.Suchochlebová Markéta CZE039131Jičín
17.Vacková Michala CZE042819Jičín
25.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
25.Cejzlarová Jitka CZE000156Trutnov
25.Kapounová Jana CZE040642Broumov
25.Korityáková Jana CZE039950Otovice
25.Nyškovská Monika CZE007514Broumov
25.Petrová Bohdana CZE020805Holice
25.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové
25.Zítková Iveta CZE036957BDřevěnka Broumov
33.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
33.Čiháčková Martina CZE035633Hradec Králové
33.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice
33.Fišerová Kateřina CZE045850Chrudim
33.Gažiková Lenka CZE019833Hostinné
33.Havrdová Renata CZE045362Náchod
33.Hradilová Eliška CZE042222BDC Prima Česká Skalice
33.Kubečková Martina CZE002703Červený Kostelec
33.Láníková Dagmar CZE037385BFčely Střítež
33.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 2000
33.Škrabalová Kateřina CZE047579Úpice
33.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí
33.Tomková Martina CZE042745Hradec Králové
33.Veselá Soňa CZE022024Jičín
33.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov
33.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
49.Holanová Jiřina CZE015986Úpice
49.Novotná Lucie CZE032983Jičín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 18:31:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement